מגיש האירוויזיון הבריטי, סקוט מילס, חשף כי הממלכה כבר החלה בחיפושים אחר הנציג שלה לאירוויזיון 2024. במקביל, הביע זילזול בנועה קירל ובתעשיית המוזיקה הישראלית כאשר השווה בין ישראל לבריטניה. 

מנחה הטלוויזיה הבריטי, סקוט מילס (Scott Mills), מדווח כי ברשת הטלוויזיה הבריטית החלו בפגישות העוסקות במציאת הנציג של הממלכה הבריטית לאירוויזיון 2024.

בראיון מילס התייחס לנציגה הבריטית האחרונה – מיי מולר (Mae Muller). הוא אמר כי התוצאה שלה הייתה מאכזבת. לטענתו השיר התקבל בצורה יותר טובה מהשיר של סאם ריידר (Sam Ryder), הנציג של הממלכה לפני שנתיים אשר הגיע למקום השני. כמו כן, אמר כי לדעתו הגיע לשיר להיכנס לטופ 10. "בדרך כלל שומעים את שיחות האנשים בחג הכריסמס 'שלחנו זבל השנה, נכון?' אבל לא שמעתי את הדיבורים האלה על מיי", אמר מילס.
בראיון לאתר Attidute.co.uk נשאל מדוע נכשלת בריטניה בתחרות מידי שנה והוא ענה כי קשה למדינה שלו לבחור את מי לשלוח, והוסיף: "ישראל שולחת את כוכבת הפופ הגדולה ביותר שלה. אנחנו לא יכולים לעשות זאת בכלל שהכוכבים שלנו הם ברמה בינלאומית. כולם אומרים 'פשוט תשלחו את אדל (Adele)' אבל זה לא עובד ככה! ישראל יכולה לשלוח את נועה קירל שזכתה במספר מגוחך של פרסי MTV והיא כוכבת פופ ישראלית מן המניין. לנו אין את הפריווילגיה הזו, אנחנו לא נמצאים באותה סיטואציה".

עוד הוסיף ואמר שזה לא נכון לשלוח זמר נוסטלגי לאירוויזיון 2024. "אנחנו כנראה צריכים לשלוח מישהו חדש לגמרי, מה שאני באמת רוצה זה שזה יהיה מישהו שאוהב את זה ומוכן לזה. זה מה שהיה לנו עם סם ועם מיי".

גם השנה תבחר רשת הטלוויזיה הבריטית, BBC, את נציגה לאירוויזיון 2024 בבחירה פנימית. בשנתיים האחרונות, חברת התקליטים TaP Music סייעה לרשת הטלוויזיה בבחירת הנציג לאירוויזיון. בחודש אוגוסט פורסם שלאחר שנתיים בלבד, שיתוף הפעולה ביניהם יגיע לסיומו וכי חברת התקליטים החליטה "להעביר את השרביט בחזרה".
בריטניה באירוויזיון 2023

מיי מולר (Mae Muller), שנבחרה באמצעות בחירה פנימית, ייצגה את בריטניה עם שירה "I Wrote A Song" (בעברית: "כתבתי שיר"). בריטניה, שאירחה את אירוויזיון 2023 ומשתתפת אוטומטית בגמר האירוויזיון, הגיעה בגמר הגדול למקום ה-25 ולפני אחרון עם 24 נקודות – 15 נקודות מצוותי השופטים ו-9 נקודות מהקהל בבית.

מקור: Attidute.co.uk

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-66 של בריטניה באירוויזיון. בריטניה הצטרפה לתחרות ב-1957 וזכתה בה חמש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של בריטניה הייתה באירוויזיון 1997 עם השיר "Love Shine A light" בביצועה של להקת "קתרינה והגלים".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!