האם הזמרת והשחקנית סיליה קאפסיס (Silia Kapsis) נבחרה לייצג את קפריסין באירוויזיון 2024? על פי הדיווחים הזמרת תוכרז בימים הקרובים כנציגה הרשמית של קפריסין. כל הפרטים על הזמרת בכתבה הבאה…

בפעם השנייה ברצף תנסה קפריסין את מזלה עם נציג אוסטרלי לאירוויזיון. לאחר שאנדרו למברו האוסטרלי הביא למדינה את המקום ה-12 באירוויזיון האחרון בליברפול, הכריז אתמול מועדון ה-OGAE היווני כי לפי מידע בלעדי שהגיע לידיהם, הזמרת סיליה קאפסיס (Silia Kapsis), ילידת סידני שבאוסטרליה, תייצג את קפריסין באירוויזיון 2024, שם תתמודד באחד משני חצאי הגמר שיערכו ב-7 וב-9 במאי.

הנציגה הקפריסאית נבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה המקומית ותוכרז בימים הקרובים כנציגה הרשמית. בכך קפריסין תצטרף לבלגיה ותהפוך למדינה השנייה שמכריזה על נציג לתחרות שתיערך בשוודיה.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לא מעט דרמה מספקת לנו השנה קפריסין. כפי שכבר דיווחנו, הנציג הקפריסאי לאירוויזיון 2024 היה עתיד להיבחר דרך תוכנית הריאליטי המוזיקלית "Fame Story". את התוכנית היה אמור לנהל ערוץ הטלוויזיה הקפריסאי CyBC בשיתוף פעולה עם הערוץ היווני Star Greece.

יחד עם זאת, זמן קצר לאחר הכרזת התוכנית, התעוררו חילוקי דעות בין רשת הטלוויזיה הקפריסאית CyBC לבין רשת הטלוויזיה היוונית ERT, אשר התלוננה על כך שהפורמט היווני יתקיים בשטח קפריסין ולא על אדמת יוון. הדבר הוביל לביטול הפורמט ואף גרם לאיגוד השידור האירופי, ה-EBU, לרענן את תקנון התחרות בכל הנוגע לקדמים אשר מתנהלים במרבית מדינות אירופה.

כתוצאה מכך, רשת הטלוויזיה הקפריסאית הודיעה שתערוך קדם אירוויזיון טלוויזיוני במהלך חודש ינואר, ומתמודדי התוכנית "Fame Story" יקבלו עדיפות להשתתף בתוכנית זו. לבסוף, גם תכנית זו בוטלה ונציגתם סיליה נבחרה ככל הנראה בבחירה פנימית. ומה באשר לעתידה של "Fame Story"? התוכנית לא תיגנז לחלוטין אלא תשודר בערוץ OMEGA היווני, אך ללא קשר לתחרות האירוויזיון.
סיליה קפסיס – מי את?

סיליה קפסיס היא זמרת, משוררת, שחקנית ורקדנית בת 16. היא נולדה בסידני שבאוסטרליה לאב קפריסאי ואם יווניה. את שירה הראשון "?Who Am I" כתבה והלחינה בגיל 12 בלבד. בגילה הצעיר הספיקה כבר לשיר ולרקוד עם שמות גדולים בתעשייה, ביניהם טאבו (Taboo), חבר להקת בלאק אייד פיז (Black Eyed Peas), ונהפכה לאחד הפרצופים המוכרים בערוץ ניקלודיאון אוסטרליה. הקריירה שלה מתחלקת בין עבודות באוסטרליה ובלוס אנג'לס, ועכשיו שואפת סיליה גם להתחבר לקהל האירופאי דרך השתתפותה באירוויזיון. אהבתה למוזיקה נוכחת בחייה מגיל צעיר, והאמונה שמלווה אותה בחיים היא שדבר לא מגיע בקלות, ושבשביל להצליח צריך להשקיע, להתמיד ולהקריב.

מקור: ogaegreece.com.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-40 של קפריסין באירוויזיון. קפריסין הצטרפה לתחרות ב-1981 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2018 לאחר שהזמרת אלני פוריירה סיימה במקום השני עם השיר "Fuego".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!