ההכנות החלו: רשת הטלוויזיה השוודית פועלת במטרה לקצר את זמן השידור של גמר התחרות בכשעה שלמה! התחרות צפויה להתקצר מ-4 שעות ורבע ל-3 שעות ורבע. 

התקשורת בשוודיה מדווחת כי רשת הטלוויזיה השוודית, SVT, שואפת לקצר את משך השידור של גמר האירוויזיון עד לשעה אחת פחות לעומת השנים האחרונות. בעבר גמר התחרות נמשך ארבע שעות או יותר לאחר שמצעד הדגלים וחשיפת התוצאות על פי שיטת ההצבעה החדשה נוספו. כרגע לא ידוע כיצד רשת הטלוויזיה תקצר את השידור ועל איזה תוכן היא תבקש לוותר.

יתכן כי קיצור זמנים משמעותי יעשה על חשבון שלב הענקת הנקודות של חבר השופטים. דווח שאיגוד השידור האירופי דן בשינויים לגבי שיטת ההצבעה של השופטים לקראת אירוויזיון 2024 וההחלטה בנושא צפויה להתקבל בחודש ינואר בשנה הבאה.

 

בנוסף למידע זה, פורסם בעיתון כי SVT הציבה דרישות לערים הפוטנציאליות לאירוח התחרות במאי 2024 כמו לדוגמא מתחם עיתונאים עם תכולה של כ-1,200 עיתונאים, מוניות עם מיתוג של התחרות ועוד…

ארבע ערים ניגשו למכרז על אירוח התחרות והן: גטבורגמאלמוארנשלדסוויק וסטוקהולם.

מקור: Aftonbladet

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בשוודיה. שוודיה תארח את התחרות בלאחר שזכתה באירוויזיון 2023 בליברפול. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם לבוק בת מצווה בחיפה? לחצו כאן!