לרשת הטלוויזיה השוודית, SVT, שני תאריכים אפשריים לאירוח אירוויזיון 2024 בשטחה. האם בקרוב יפורסמו התאריכים והעיר המארחת?

 

התקשורת השוודית מדווחת כי רשת הטלוויזיה השוודית (SVT) מציעה שני תאריכים אופציונליים לאירוח אירוויזיון 2024. רשת הטלוויזיה שוקלת כעת את יום שבת ה- 11 במאי ושבת ה- 18 במאי לאירוח התחרות הקרובה. משמע, חצאי הגמר יתקיימו ככל הנראה ב-7 וה-9 במאי, או ב-14 וה-16 במאי. גמר האירוויזיון השנה בליברפול, בריטניה שודר ביום שבת ה-13 במאי, אך התאריכים כמובן ניתנים לשינוי משנה לשנה.

SVT גם מצפה להכריז על העיר המארחת לאירוויזיון 2024 בסביבות תחילת יולי. נכון לכרגע ארבע ערים הביעו עניין באירוח התחרות והן: גטבורגמאלמוארנשלדסוויק ושטוקהולם. והן למעשה ארבע הערים שאושרו כי ניגשו למכרז אשר עורכת SVT לבחירת העיר המארחת.

ההכנות לקראת תחרות האירוויזיון בשנה הבאה צוברת תאוצה. ביום חמישי האחרון, SVT אישרה מספר מינויים בכירים לצוות המארגן את התוכנית, כולל מינויה של ראש מחלקת הבידור של SVT, אבה אדיאלסון (Ebba Adielsson) למפיקה בפועל. הכנות נוספות שמתבצעות בימים אלה בין היתר הן: בחירת העיר המארחת, תכנון קיצור גמר האירוויזיון בשעה, שקילת הקטנת כוחם של השופטים בגמר ועוד.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בשוודיה. שוודיה תארח את התחרות בלאחר שזכתה באירוויזיון 2023 בליברפול. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם.

מקורות: Eurovoix, Aftonbladet.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!