רומניה באירוויזיון 2023: רשת הטלוויזיה חושפת את התקציב שהושקע בתחרות. האם התקציב השנה גדול יותר מהשנים הקודמות? כל הפרטים בכתבה…

רשת הטלוויזיה הרומנית, TVR, השקיעה 382 אלף אירו על השתתפותה באירוויזיון 2023. העלויות כוללות את הפקת קדם האירוויזיון המקומי, דמי השתתפות ששולמו לאיגוד השידור האירופי ועלויות הקשורות בהופעה בליברפול.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
נדגיש כי בשנה שעברה השקיעה רשת הטלוויזיה הרומנית 320 אלף יורו בתחרות האירוויזיון. למרות שהשנה הושקעו יותר כספים בתחרות, הזמר תאודור אנדריי (Theodor Andrei) הגיע בחצי הגמר למקום האחרון עם 0 נקודות.

רשת הטלוויזיה הרומנית פרסמה את פירוט העלויות שהושקעו בתחרות:

180 אלף אירו – דמי השתתפות ששולמו לאיגוד השידור האירופי
80 אלף אירו – העמדה של השיר בליברפול
63 אלף אירו – הפקת קדם אירוויזיון
25 אלף אירו – עלויות שידור ברומניה
23 אלף אירו – עלויות לינה בליברפול
11 אלף אירו – תחבורה ועלויות נוספות
רומניה באירוויזיון 2023

"D.G.T (Off and On)" (בעברית: "אצבעות") הוא שם השיר שבוצע ע"י הזמר תאודור אנדריי (Theodor Andrei), אשר ייצג את רומניה בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2023 שיתקיים בליברפול, בריטניה. השיר הגיע למקום האחרון בחצי הגמר עם 0 נקודות, בדומה לסן מרינו. זו הפעם הראשונה שרומניה מגיעה למקום האחרון בחצי הגמר ולא זוכה לאף נקודה.

אירוויזיון 2023: זו הייתה ההשתתפות ה-24 של רומניה באירוויזיון. רומניה הצטרפה לתחרות ב-1994 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2005 ובאירוויזיון 2010 לאחר שסיימה פעמיים במקום השלישי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!