אירוויזיון 2023 מתקרב בצעדי ענק, בעוד ליברפול חושפת כי התחבורה הציבורית תהיה ממותגת ברחבי העיר במשך התחרות. תמונות ופרטים בכתבה.

ראש עיריית ליברפול, סטיב רותראם (Steve Rotheram), חשף סט של רכבות ואוטובוסים הממותגים בלוגו של תחרות האירוויזיון 2023. הרכבות והאוטובוסים המדוברים ייסעו בכל רחבי העיר במהלך חודש מאי.

אוטובוסים חדשים הממונעים ע"י מימן וחברותיים לסביבה ישמשו להכשרת נהגים החל מה-24 באפריל, כשהם מעוטרים בלוגו אירוויזיון 2023. האוטובוסים יהיו בשימוש ציבורי החל מסוף אפריל, וקו האוטובוס יקיים את נסיעת הבכורה יהיה קו 10A מסנט הלנס וליברפול.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בנוסף לעיטור התחבורה הציבורית עצמה, יופיעו העיצובים והלוגו של אירוויזיון 2023 בתחנות אוטובוס, רכבת, ובמסופי מעבורות. כך אמר נשיא ליברפול:

"אנחנו רוצים לנצל את התחרות כדי להציג לעולם את מה שהופך את המחוז שלנו לפנטסטי – כדי שמבקרים ומשקיעים כאחד יחזרו שוב ושוב. אני מרגיש גאווה עצומה על ההשקעה שהכנסנו כדי לספק רשת תחבורה ציבורית שהיא של הציבור ולמען הציבור. השקנו את הליברפוליות החדשות האלה כדי לחגוג את האירוע המרהיב הגלובלי הזה שמגיע למחוזנו."

מקור: liverpoolecho.co.uk

אירוויזיון 2023: תחרות האירוויזיון ה-67 תיערך בעיר ליברפול שבבריטניה בתאריכים 9, 11 ו-13 במאי בהשתתפותן של 37 מדינות. בריטניה תארח את התחרות במקומה של אוקראינה שזכתה באירוויזיון 2022, עקב המלחמה המתנהלת בשטחה מאז חודש פברואר אשתקד. זאת תהיה הפעם התשיעית שבה תארח בריטניה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-1998 בעיר ברמינגהם.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!