היום בשעה 14:00 (שעון ישראל) ייצא לדרך הגל השני של מכירת הכרטיסים לאירוויזיון 2023 שיתקיים בליברפול. כמות הכרטיסים מוגבלת והמכירה צפויה להסתיים תוך זמן קצר.

היום (24 באפריל) בשעה 14:00 (שעון ישראל) תיפתח מכירת כרטיסים נוספת לכל מופעי אירוויזיון 2023! מכירת הכרטיסים הראשונה של אירוויזיון 2023 נפתחה ביום שלישי (7 במרץ) וכעבור 34 דקות בלבד אזלו כל הכרטיסים לגמר, וכשעה וחצי לאחר תחילת מכירת הכרטיסים אזלו הכרטיסים לכל המופעים. גם היום צפויה מכירה של כמות מוגבלת וקטנה של כרטיסים – ולכן יש להיערך מראש ולנסות "לתפוס" כרטיס בהקדם האפשרי.

מכירת הכרטיסים תתבצע דרך האתר ticketmaster.co.uk. בהזמנה אחת למופע לייב ניתן להזמין עד ארבעה כרטיסים בלבד, ולחזרות ישנה הגבלה של עד שישה כרטיסים בהזמנה אחת. שימו לב, קיבלנו דיווחים על כך שישראלים מקבלים הודעת שגיאה בעת ההרשמה לאתר. לכן, מומלץ לפתוח חשבון משתמש באתר מכירת הכרטיסים מראש. משתמשים שטרם פתחו חשבון באתר הכרטיסים ונתקלים בתקלה (בעיקר בזמן הזנת מספר הטלפון הישראלי) – מוזמנים לפנות בהקדם האפשרי לתמיכה של אתר הכרטיסים בקישור הזה.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
 

מחירי הכרטיסים לאירוויזיון:

  • חזרות גנרליות: החל מ-30 פאונד ועד 280 פאונד (מ-132 ש"ח ועד 1224 ש"ח)
  • חצאי הגמר: החל מ-90 פאונד ועד 290 פאונד (מ-394 ש"ח ועד 1268 ש"ח)
  • הגמר הגדול: החל מ-160 פאונד ועד 380 פאונד (מ-700 ש"ח ועד 1661 ש"ח)

לפרטים נוספים לגבי אירוויזיון 2023 – לחצו כאן!

חזרת שופטים? חזרת משפחה? או אולי המופע החי?

תחרות האירוויזיון תחולק כמדי שנה לשלושה אירועים מרכזיים: חצי הגמר הראשון, חצי הגמר השני והגמר הגדול. חצי הגמר הראשון יתקיים ב-9 במאי, חצי הגמר השני יתקיים ב-11 במאי והגמר הגדול יתקיים ב-13 במאי.

כל אחד מהאירועים הללו יכיל את המופע העיקרי שישודר בשידור חי (Live TV Show) בשעה 22:00 בלילה (שעון ישראל). כרטיסים נוספים נמכרו גם ל"חזרת המשפחות" (Family Show) שתתקיים באותם ימים של המופעים בשעות הצהריים, ובנוסף נמכרו גם כרטיסים לחזרה נוספת שכונתה בעבר "חזרת השופטים" (Jury Show) שתתקיים יום קודם למופעים בשעה 22:00 בלילה. כל החזרות יכללו את כל השירים המתמודדים, את ההנחיה ואת מופעי הביניים, אך לא יכללו כמובן את התוצאות הסופיות. בנוסף, יתכנו תקלות טכניות אשר עשויות להשפיע על חווית הצופים, וזאת משום שמופעים אלו משמשים כחזרות ביניים לפני המופעים החיים.
באיזה חצי גמר מתמודדת נועה קירל אשר תייצג את ישראל?

נועה קירל. צילום: אבי זייקנר

נועה קירל תתמודד בחצי הגמר הראשון שיתקיים ב-9 במאי 2023, ולכן סביר שמרבית הישראלים התעניינו בכרטיסים לחצי גמר זה.

בימים אלו ממוקמת ישראל במקום השביעי בטבלאות ההימורים לאירוויזיון. בשיאה הגיעה קירל למקום החמישי בטבלאות ההימורים ובשבועות האחרונים ישראל רושמת ירידה בסיכויי הזכייה בתחרות, ככל הנראה על רקע העובדה שנועה קירל היא בין הזמרים הבודדים השנה שטרם הופיעו בשידור חי עם שירם לאירוויזיון.

אירוויזיון 2023: תחרות האירוויזיון ה-67 תיערך בעיר ליברפול שבבריטניה ב- 9, 11 ו- 13 במאי בהשתתפותן של 37 מדינות. בריטניה תארח את התחרות במקומה של אוקראינה שזכתה באירוויזיון 2022, עקב המלחמה המתנהלת בשטחה מאז חודש פברואר. זאת תהיה הפעם התשיעית שבה תארח בריטניה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-1998 בעיר ברמינגהם.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!