נמשכות ההכנות לקראת אירוויזיון 2023: רשת הטלוויזיה הבריטית חשפה כי 37 הגלויות לתחרות האירוויזיון הקרובה יצולמו ברחבי אוקראינה ובריטניה. 

רשת הטלוויזיה הבריטית BBC חשפה מידע חדש אודות הגלויות לתחרות. הגלויות הן סרטונים קצרים שמופיעים לפני הופעה של כל נציג ומדינה, הן בחצאי הגמר והן בגמר עצמו. מטרת הגלויות היא מצד אחד לתת לקהל הזדמנות קטנה להכיר את הנציג וגם לספק הצצה לאתרים שונים במדינה המארחת (במקרה הזה גם באוקראינה), ומצד שני שידור הגלויות מספק זמן לעובדי הבמה להחליף את התפאורה והקישוטים בין השירים וההופעות.

בחודש פברואר פורסם כי שירות ההפקות הבריטי "Windfall Films" הבריטי יהווה חלק חשוב בהפקת התחרות. ביחד עם שירות ההפקות האוקראיני "32\23", עבדו יחדיו על הפקת הגלויות, שחלקן צולמו באוקראינה בצל המלחמה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
רשת הטלוויזיה הבריטית פרסמה כי כל הגלויות לתחרות יצולמו בעזרת טכנולוגיות מזלטים ומצלמות של 360 מעלות. כל גלויה תכלול שלושה מיקומים: מיקום בבריטניה – המדינה המארחת, מיקום באוקראינה – המדינה הזוכה של אירוויזיון 2022, ומיקום של המדינה המשתתפת. לכל שלושת המיקומים יהיה נושא משותף שיאחד ביניהם, כמו טירה או אגם לדוגמה. הרעיון מאחורי זה הוא להראות כי שלושת המקומות מאוחדים בדברים שהם מעבר למוזיקה.

רייצ'ל אשדאון (Rachel Ashdown), הממונה הראשית של אירוויזיון 2023 מטעם ה-BBC, שיתפה: "כפי שבריטניה ואוקראינה מאוחדות בעזרת המוזיקה, הצופים יופתעו לגלות שיש משהו נוסף שמאחד ביניהם".

בסך הכל, הגלויות של 37 המדינות המשתתפות בתחרות הקרובה יצולמו ברחבי 111 מיקומים בבריטניה ובאוקראינה. בנוסף, בגלויות יופיעו מיקומים שצולמו במדינת המקור של כל המשתתפים בתחרות. כל הגלויות יהיו מלוות במוזיקה שהולחנה ע"י דמיטרי שורוב (Dmytro Shurov), מוזיקאי ומלחין אוקראיני מקייב.

עד כה, מרבית המדינות סיימו לצלם את הגלויות שלהן לתחרות.

מקורות: BBC ,EBU.

אירוויזיון 2023: תחרות האירוויזיון ה-67 תיערך בעיר ליברפול שבבריטניה ב-9, 11 ו-13 במאי בהשתתפותן של 37 מדינות. בריטניה תארח את התחרות במקומה של אוקראינה שזכתה באירוויזיון 2022, עקב המלחמה המתנהלת בשטחה מאז חודש פברואר. זאת תהיה הפעם התשיעית שבה תארח בריטניה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-1998 בעיר ברמינגהם.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאת

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!