אתמול נערכה בליברפול, העיר המארחת של אירוויזיון 2023, פגישת ראשי המשלחות של 37 המדינות שישתתפו בתחרות הקרובה שתיערך בחודש מאי.

אתמול (שני) נערכה בעיר ליברפול פגישה עם ראשי המשלחות של כמעט כל המדינות שישתתפו באירוויזיון 2023 שייערך בחודש מאי הקרוב. במהלך הפגישה ראשי המשלחות קיבלו עדכונים מרשת הטלוויזיה הבריטית BBC ומרשת הטלוויזיה האוקראינית UA:PBC לגבי ההכנות לתחרות שתיערך בעוד כחודשיים.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
פגישת ראשי המשלחות נערכת מידי שנה על מנת שראשי המשלחות יוכלו להגיש ולהציג את התוכניות שלהם לגבי ההופעה הבימתית המתכוננת לאירוויזיון. אתמול היה היום האחרון של כל המדינות המשתתפות להגיש את שיריהן לתחרות, ולמעשה השירים היחידים שהוגשו וטרם נחשפו הם של אזרבייג'אן וגאורגיה.

על כל מדינה היה לשלוח את הגרסה הסופית של השיר לאירוויזיון, וכל שינוי שייעשה לאחר יום זה יהיה חייב להיות מאושר ע"י קבוצת הייחוס של האירוויזיון. בנוסף, במהלך הפגישה נערכה הגרלה ראשונה של סדר ההופעות בגמר של אוקראינה, המדינה הזוכה באירוויזיון 2022, ושל בריטניה – המדינה המארחת של אירוויזיון 2023.

אירוויזיון 2023: תחרות האירוויזיון ה-67 תיערך בעיר ליברפול שבבריטניה ב- 9, 11 ו-13 במאי בהשתתפותן של 37 מדינות. בריטניה תארח את התחרות במקומה של אוקראינה שזכתה באירוויזיון 2022, עקב המלחמה המתנהלת בשטחה מאז חודש פברואר. זאת תהיה הפעם התשיעית שבה תארח בריטניה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-1998 בעיר ברמינגהאם.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!