אוקראינה באירוויזיון 2023: ההרכב טבורצ'י (Tvorchi), שייצג את אוקראינה באירוויזיון 2023, שחרר גרסה חדשה לשיר האירוויזיון "Heart of Steal". האזינו לשיר.

"Heart of Steel" (בעברית: "לב מפלדה") הוא שם השיר שיבוצע ע"י ההרכב טבורצ'י (Tvorchi), אשר ייצג את אוקראינה בגמר הגדול של אירוויזיון 2023 שיתקיים בליברפול ב-13 במאי. כזכור, השיר נבחר לייצג את אוקראינה בחודש דצמבר, לאחר שזכה בקדם האירוויזיון האוקראיני. השיר היה הראשון שנבחר להשתתף באירוויזיון השנה. ההרכב זכה בקדם לאחר שהגיע למקום הראשון בהצבעת הקהל ולמקום השני בהצבעת צוות השופטים. השיר נכתב ע"י הצמד.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
שלושה חודשים לאחר הזכייה בקדם האירוויזיון, משחרר ההרכב את הקליפ לאירוויזיון ביחד עם הגרסה החדשה של השיר שכוללת כעת גם את השפה האוקראינית, בנוסף לשפה האנגלית ששלטה בשיר בגרסה הקודמת.

אוקראינה באירוויזיון 2023

"Heart of Steel" (בעברית: "לב מפלדה") הוא שם השיר שיבוצע ע"י הצמד טבורצ'י (Tvorchi), אשר ייצגו את אוקראינה כשיר מספר 19 בגמר הגדול של אירוויזיון 2023 שיתקיים ב-13 במאי. השיר נכתב ע"י חברי הצמד, השיר נכתב על ידי חברי הצמד ג'ימו אוגוסטוס קהינדה (Jimoh Augustus Kehinde) שמכונה ג'פרי, ואנדריי חוצוליאק (Andrii Hutsuliak) שמכונה אנדרו. זהו שירם הראשון של יוצרים אלה אשר יתמודד בתחרות האירוויזיון. השיר בוצע בקדם אירוויזיון בשפה האנגלית אך באירוויזיון ישלב גם את השפה האוקראינית.

לדברי הצמד, השיר מזהיר מהסכנות בשימוש בנשק גרעיני. בראיונות שונים טענו חברי הצמד כי תחרות האירוויזיון, שנוצרה לאחר מלחמת העולם השנייה במטרה לאחד את אירופה, שימשה כהשראה לכתיבת שירם. לשיר מסר של תקווה.

בימים אלה מדורגת אוקראינה במקום השני בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2023.

טבורצ'י – מי אלה?

טבורצ'י הם צמד מוזיקלי שהוקם ב- 2017 על ידי המפיק המוזיקלי אנדריי חוצוליאק (Andrii Hutsuliak) שמכונה אנדרו ומוצאו אוקראיני יחד עם הזמר ג'ימו אוגוסטוס קהינדה (Jimoh Augustus Kehinde) שמכונה ג'פרי ומוצאו בניגריה. השניים הכירו בזמן שלמדו יחדיו בפקולטה לרוקחות באוקראינה.

הם שחררו עד כה ארבעה אלבומים וכל שיריהם בשפה האוקראינית והאנגלית. השניים השתתפו בקדם האוקראיני ב-2020 עם השיר "Bonfire" (בעברית: "המדורה") והגיע למקום הרביעי. השנה זכו במקום הראשון בקדם אירוויזיון עם השיר "Heart of Steel".

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-18 של אוקראינה באירוויזיון. אוקראינה הצטרפה לתחרות ב-2003 וזכתה בה שלוש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של אוקראינה הייתה באירוויזיון 2022 עם השיר "Stefania" בביצועה של להקת קאלוש אורקסטרה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!