מכירת הכרטיסים לאירוויזיון 2023 שיתקיים בליברפול, בריטניה, תחל היום בשעה 14.00 (שעון ישראל). איך להזמין כרטיס? כמה יעלה כרטיס? כל הפרטים בכתבה.

היום (7 במרץ) בשעה 14:00 (שעון ישראל) תחל מכירת הכרטיסים לאירוויזיון 2023. מכירת הכרטיסים תתבצע דרך האתר ticketmaster.co.uk. מומלץ לפתוח מראש חשבון באתר הכרטיסים כדי לרכוש כרטיס ואף לעדכן את אמצעי התשלום. מאות אלפי גולשים ינסו במקביל להשיג כרטיס דרך אתר הכרטיסים ולכן תיתכן האטה באתר, לכן מומלץ לעדכן את כל הפרטים מראש.

הכרטיסים שיוצאו היום למכירה הן כרטיסים לשתי החזרות הגנרליות של חצאי הגמר והגמר, בנוסף לכרטיסים עבור ההופעות החיות שישודרו בשידור חי. כרטיסים לחזרות יהיו זולות יותר.

מחירי הכרטיסים לאירוויזיון:

  • חזרות גנרליות: החל מ-30 פאונד ועד 280 פאונד (החל מ-132 ש"ח ועד 1224 ש"ח)
  • חצאי הגמר: החל מ-90 פאונד ועד 290 פאונד (החל מ-394 ש"ח ועד 1268 ש"ח)
  • הגמר הגדול: החל מ-160 פאונד ועד 380 פאונד (החל מ-700 ש"ח ועד 1661 ש"ח)

מדובר במחירים יחסית יקרים ביחס למחירי הכרטיסים בשנים האחרונות, אך דומים למחירי הכרטיסים שנמכרו לאירוויזיון 2019 שנערך בתל אביב.

לפרטים נוספים לגבי אירוויזיון 2023 – לחצו כאן!

חזרת שופטים? חזרת משפחה? או אולי המופע החי?

תחרות האירוויזיון תחולק כמידי שנה לשלושה אירועים מרכזיים: חצי הגמר הראשון, חצי הגמר השני והגמר הגדול. חצי הגמר הראשון יתקיים ב- 9 במאי, חצי הגמר השני יתקיים ב- 11 במאי והגמר הגדול יתקיים ב- 13 במאי.
כל אחד מהאירועים הללו יכיל את המופע העיקרי שישודר בשידור חי (Live TV Show) בשעה 22:00 בלילה (שעון ישראל). אך כרטיסים נוספים ימכרו גם ל"חזרת המשפחות" (Family Show) שתתקיים באותו היום בשעות הצהריים ובנוסף ימכרו גם כרטיסים לחזרה נוספת שכונתה בעבר "חזרת השופטים" (Jury Show) שתתקיים יום קודם לכן בשעה 22:00 בלילה. כל החזרות יכללו את כל השירים המתמודדים, את ההנחייה ואת מופעי הביניים אך לא יכללו כמובן את התוצאות הסופיות ובנוסף יתכנו תקלות טכניות אשר עשויות להשפיע על חווית הצופים.

באיזה חצי גמר מתמודדת נועה קירל אשר תייצג את ישראל?

נועה קירל. צילום: אבי זייקנר

נועה קירל תתמודד בחצי הגמר הראשון שיתקיים ב-9 במאי 2023, ולכן סביר שמרבית הישראלים יתעניינו בכרטיסים לחצי גמר זה.

בהצלחה לכל רוכשי הכרטיסים!!!

אירוויזיון 2023: תחרות האירוויזיון ה-67 תיערך בעיר ליברפול שבבריטניה ב- 9, 11 ו- 13 במאי בהשתתפותן של 37 מדינות. בריטניה תארח את התחרות במקומה של אוקראינה שזכתה באירוויזיון 2022, עקב המלחמה המתנהלת בשטחה מאז חודש פברואר. זאת תהיה הפעם התשיעית שבה תארח בריטניה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-1998 בעיר ברמינגהם.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!