רשת הטלוויזיה המקדונית עורכת בתקופה האחרונה דיונים בנוגע להמשך השתתפותה באירוויזיון הילדים שייערך בסוף השנה ובנוגע לחזרתה לאירוויזיון ב-2024, ממנו פרשה השנה לראשונה.

רשת הטלוויזיה המקדונית (MRT) פרסמה כי בתקופה האחרונה נערכים דיונים העוסקים בשאלה האם המדינה תמשיך להשתתף באירוויזיון הילדים שייערך בסוף השנה בצרפת, והאם המדינה צפויה לחזור לאירוויזיון ב-2024. נזכיר כי בחודש אוקטובר האחרון הודיעה רשת הטלוויזיה המקדונית על פרישתה מתחרות האירוויזיון בשל בעיות כלכליות. המדינה הצטרפה לתחרות ב-1998 וזאת תהיה הפעם הראשונה שהיא בוחרת לפרוש מרצונה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
רשת הטלוויזיה MRT ערכה בשבוע שעבר פגישה בנוגע לתוכניות העתידיות שבהן מתכננת הטלוויזיה להשתתף במהלך השנה הקרובה ועד ל-2024, ובין היתר דנו בשאלת חזרת המדינה לתחרות והמשך השתתפות באירוויזיון הילדים. הנושא העיקרי שעלה בפגישה הוא הרצון לשפר את ההישגים של המדינה בשתי התחרויות, בהן היא לא זוכה לרוב להצלחה גדולה.

דיאנה גוגובה-אטנאסובה (Diana Gogova-Atanasova), עורכת ערוץ הטלוויזיה לילדים MRT 5, וראדה ספאסובסקי (Rade Spasovski), אשר משמש כראש המשלחת המקדונית לתחרות, שיתפו כי הם מאוכזבים מהתוצאה אליה הגיעה מקדוניה באירוויזיון הילדים האחרון (מקום 14). למרות ההישג המאכזב, השניים הביעו את שביעות רצונם מהשיר שנשלח.

רבים מחברי מועצת תוכניות הטלוויזיה ב-MRT דחקו בערוץ לא לסרב להשתתף באירוויזיון לילדים אלא להמשיך ולפתח את כישרונות הילדים במדינה. סנז'נה קלינצ'רובה (Snezhana Klincharova), אחת מחברות המועצה, לא הייתה מרוצה מהמועדים הקצרים לעריכת אודישנים לאירוויזיון הילדים בשנה שעברה. היא שיתפה כי יצרה קשר עם רשת הטלוויזיה כדי להתחיל להתכונן לתחרות הרבה יותר מוקדם, בטענה שההכנות צריכות להתחיל לא יאוחר מאמצע חודש מרץ.

סמילקה יאנסקה סרקניאק (Smilka Janeska Sarkanjac), מנהלת מועצת התוכניות, הצהירה כי מקדוניה הצפונית צריכה להשתתף גם באירוויזיון וגם באירוויזיון הילדים ברגע שרשת הטלוויזיה תצא מהמשבר הפיננסי אליו נקלעה. לדבריה, התחרות היא חלון ראווה חסר תקדים להצגת המותג של החברה לקהל אירופי רחב, מה שלא יהיה אפשרי ללא הישג מימון.

מקור: MRT.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!