לצפייה: הערב בשעה 22:00 יתקיים הגמר של קדם האירוויזיון הסרבי "Pesma za Evroviziju 2023", בסיומו יבחר השיר הסרבי לאירוויזיון 2023. לפניכם קישור לצפייה בשידור.

הערב יגיע קדם האירוויזיון הסרבי "Pesma za Evroviziju 2023" לשיאו. לאחר שני חצאי גמר, 16 שירים יתמודדו הערב בגמר המקומי. תוצאות הגמר יקבעו בעזרת שילוב של הצבעת הקהל (50%) והצבעת השופטים (50%). הזוכה בקדם ייצג את סרביה באירוויזיון 2023 שייערך בליברפול, בריטניה.

הגמר יחל בשעה 22:00 וצפוי להסתיים בשעה 1:30. לצפייה במשדר – לחצו כאן!

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
למי צריך לשים לב הערב?

הפייבוריטים העיקריים של אוהדי האירוויזיון הן כמובן בנות להקת הוריקן (Hurricane) שכבר ייצגו את סרביה לפני שנתיים אך בהרכב בנות אחר. בנות הוריקן תבצענה את השיר “Zumi zimi zami” הערב. צוות האתר העדיף את הזמרת זיינה והשיר “Rumba”.

עפ"י כמות הצפיות ביוטיוב ניתן לזהות שלוק בלאק מוביל בכמות הצפיות בפער ניכר! ללוק 245 אלף צפיות ביוטיוב. במקום השני בכמות הצפיות מדורג פרינס (Princ) עם 184 אלף צפיות, ובמקום השלישי בפער ממוקמת להקת הוריקן עם כ-161 אלף צפיות.

אז מי ינצח? נראה שהתחרות בין לוק בלאק, פרינס, הוריקן ואולי גם זיינה.

מתמודדי הגמר לפי סדר הופעתם:

 1. Stefan Shy – "Od jastuka do jastuka"
 2. Boris Subotić – "Nedostupan"
 3. Nadia – Devojka tvog dečka”
 4. Duo Grand – “Viva la Vida”
 5. Nađa – "Moj prvi ožiljak na duši"
 6. Frajle – “Neka, neka”
 7. Hurricane – “Zumi zimi zami”
 8. CHEGI & Braća bluz bend – "Svadba ili kavga"
 9. Dzipsii – “Greh”
 10. Luke Black – "Samo mi se spava"
 11. Filip Baloš – "Novi plan drugi san"
 12. Princ – "Cvet sa Istoka"
 13. Filarri – “Posle mene”
 14. Gift – “Liberta”
 15. Emphaty Soul Project – "Indigo"
 16. Zejna – “Rumba”

לחצו על שם השיר להאזנה!

בין המתמודדים מספר שמות מוכרים:

להקת הוריקן (Hurricane): שלישיית הבנות נבחרה לייצג את סרביה באירוויזיון 2020 עם השיר "Hasta la vista" אך התחרות בוטלה עקב וירוס הקורונה. ב-2021 נבחרו לייצג את סרביה פעם נוספת עם השיר "Loco Loco" והגיעו למקום ה-15. עם זאת, ההרכב התפרק ב-2022 והוא מורכב כעת משלישיית בנות חדשה.

ההרכב צ'גי ולהקת בראצ'ה בלוז בנד (CHEGI & Braća Bluz Bend): השתתפו בקדם הסרבי ב-2022 עם השיר "Devojko sa plamenom u očima" והגיעו למקום העשירי.

להקת גיפט (Gift): השתתפו בקדם הסרבי ב-2022 עם השיר "Haos" והגיעו למקום ה-13.

בוריס סובוטיץ' (Boris Subotić): השתתף בקדם הסרבי ב-2022 עם השיר "Vrati mi" והגיע למקום העשירי בחצי הגמר הראשון.

לוק בלאק (Luke Black): שם הבמה של הזמר לוקה איבנוביץ' (Luka Ivanović). ב-2016 היה בין ארבעת המועמדים הסופיים לייצג את סרביה באירוויזיון 2016 עם השיר "Demons" אך לא נבחר בסופו של דבר. ב-2015 הפך בלאק לאומן הסרבי הראשון שחתם על חוזה הקלטות בלעדי עם חברת "יוניברסל מיוזיק גרופ" (Universal Music Group) האמריקאית.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-15 של סרביה באירוויזיון. סרביה הצטרפה לתחרות ב-2007 והגיעה להישגה הטוב ביותר באותה השנה לאחר שהזמרת מריה שריפוביץ' זכתה במקום הראשון עם השיר "Molitva".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

  מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!