חברי מערכת יורומיקס התכנסו כדי להצביע לשירים המתמודדים בקדם אירוויזיון הפולני. אז מי צריך לייצג את פולין לטעם חברי המערכת? כל הפרטים בכתבה.

היום בשעה 21:00 (שעון ישראל) יתקיים קדם האירוויזיון הפולני לשנת 2023. עשרה שירים שונים ומגוונים יתמודדו על כרטיס הטיסה לליברפול שבבריטניה, שם יופיע הזוכה על הבמה הגדולה בעולם. רגע לפני שזה קורה, חברי מערכת יורומיקס התכנסו, האזינו לשירים ובחרו את השירים שהכי אהבו מתוך התחרות הפולנית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אז מי צריך לייצג את פולין?

אבי זייקנר: מקום ראשון – יאן (Jann)

יאן מציג שיר דארק-פופ שנשמע מאוד מסקרן ועשוי להביא את את פולין לאחד ההישגים הטובים ביותר שלה אי פעם באירוויזיון. אני מאוד סקרן לראות את הבימוי של ההופעה החיה ואת היכולות הווקאליות של הזמר שכן שני אלה יבטיחו הערב את השתתפותו באירוויזיון.

טל דהן: מקום ראשון – יאן (Jann)

בחרתי בשיר "Gladiator" כיוון שהוא מביא סאונד שאיננו רגילים לשמוע באירוויזיון, בטח לא מפולין. יש פוטנציאל אדיר להעמדה ובימוי ואין לי ספק שמבין האופציות הקיימות, זה השיר שיביא לפולין את התוצאה הטובה ביותר (ואולי את התוצאה הטובה ביותר של פולין בשנים האחרונות).

אור גונן: מקום ראשון – יאן (Jann)

"גלדיאטור" הוא השיר שהכי אהבתי בקדם הפולני השנה כבר משמיעה ראשונה. השיר אפל מאוד ודרמטי, הזמר הצליח להחזיק אותי במתח לאורך כל השיר. אני חושב שבמידה ו"גלידאטור" ייבחר, יכול להגיע לטופ 10 באירוויזיון.

נריה גודמן: מקום ראשון – יאן (Jann)

השיר של יאן הכי בלט לי במיוחדות שלו. אני חושבת שהוא יכול להביא משהו שונה וחדיש לבימת האירוויזיון, ולא סתם עוד בלדה או שיר פופ שנשמע כמו האחרים.

מור מיכאל: מקום ראשון – בלנקה (Blanka)

בלאקה עם השיר הכי מיוחד פה, לא נשמע כמו אף שיר אחר שנבחר עד עכשיו לאירוויזיון. שיר מצוין, ראוי לייצג את פולין, יביא משהו שונה ומיוחד. גם הגיע הזמן שיפסיקו לשלוח שירים שקטים כל שנה שנייה.

התוצאות המלאות

מבצע אבי טל אור נריה מור סיכום
Jann 12 12 12 12 8 56
Alicja Szemplińska 4 8 10 10 10 42
Blanka 10 6 8 5 12 41
Kuba Szmajkowski 8 3 4 6 5 26
Dominik Dudek 2 2 7 8 7 26
Maja Hyży 6 10 1 3 6 26
Felivers 3 7 3 7 3 23
Yan Majewski 5 4 5 4 4 22
Natasza 7 5 6 1 1 20
Ahlena 1 1 2 2 2 8

רשימת המתמודדים בגמר לפי סדר הופעתם:

 1. Natasza – "Lift U Up"
 2. Kuba Szmajkowski – "You Do Me"
 3. Ahlena – "Booty"
 4. Dominik Dudek – "Be Good"
 5. Alicja Szemplińska – "New Home"
 6. Felivers – "Never Back Down"
 7. Maja Hyży – "Never Hide"
 8. Jann – "Gladiator"
 9. Blanka – "Solo"
 10. Yan Majewski – "Champion"

לחצו על שם השיר להאזנה!

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-25 של פולין באירוויזיון. פולין הצטרפה לתחרות ב-1994 והגיעה להישגה הטוב ביותר באותה שנה לאחר שהזמרת אדיטה גורניאק סיימה במקום השני.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

  מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!