איטליה: אושר כי מרקו מנגוני יתמודד בתחרות האירוויזיון עם שירו הזוכה מפסטיבל סן רמו, "Due Vite".

מרקו מנגוני (Marco Mengoni), הזוכה הגדול של פסטיבל סן רמו, הודיע במסיבת עיתונאים חגיגית שישמח לייצג שוב את איטליה באירוויזיון. זאת לאחר זכייתו בפסטיבל סן רמו, שבעקבותיה הציעה רשת הטלוויזיה האיטלקית (RAI) למנגוני לייצג את איטליה באירוויזיון 2023. באותה מסיבת עיתונאים אמר הזמר כי "אינו בטוח לגבי השיר אותו יבצע על הבמה בליברפול", אך אמש אושר כי השיר שאותו יבצע מנגוני הוא אכן "Due Vite", לאחר שהועלה סרטון הופעתו בגמר פסטיבל סן רמו בערוץ הרשמי של האירוויזיון.

"Due Vite" בביצוע של הזמר מרקו מנגוני (Marco Mengoni) הוא השיר שזכה במקום הראשון בפסטיבל סן רמו האיטלקי לאחר שגבר על 27 שירים אחרים.

הפעם האחרונה בה זמר שזכה בפסטיבל סן רמו הופיע עם שיר אחר לאירוויזיון הייתה בשנת 2012, בה נינה זילי (Nina Zilli) שזכתה בפסטיבל עם השיר "Per Sempre" הופיעה באירוויזיון עם שיר אחר לגמרי, בשם "L'amore e' Femmina (Out of Love)".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
מרקו מנגוני – מי זה?

מרקו מנגוני, בן 34, הוא זמר איטלקי שהתפרסם בשנת 2009 לאחר שזכה בעונה השלישית של אקס פקטור האיטלקי. השתתף בפסטיבל סן רמו ב-2010 עם השיר "Credimi ancora" והגיע למקום השלישי. לאחר מכן זכה בפסטיבל סר רמו בשנת 2013, ובעקבות זאת ייצג את איטליה באירוויזיון 2013 עם השיר "L'Essenziale". באירוויזיון הגיע הזמר למקום השביעי.

מנגוני שחרר עד היום 7 אלבומים, עשרות להיטים מצליחים וזכה בעשרות פרסים יוקרתיים.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-48 של איטליה באירוויזיון. איטליה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה שלוש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של איטליה הייתה באירוויזיון 2021 עם השיר "Zitti e buoni" בביצועה של להקת מונסקין.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!