צמד הזמרות טיה וסלינה (Teya and Salena) שמייצגות את אוסטריה באירוויזיון 2023, נסעו לפראג שבצ'כיה על מנת לעבוד על הקליפ לשיר האירוויזיון שלהן.

צמד הזמרות טיה וסלינה (Teya and Salena) שנבחרו לייצג את אוסטריה באירוויזיון 2023, נסעו לפראג, בירת צ'כיה על מנת לעבוד על הקליפ לשיר האירוויזיון שלהן. טיה וסלינה בילו זמן בחזרות על הכוריאוגרפיה שלהן ובמדידת התלבושות שישמשו בקליפ. כרגע לא ידוע אם צילומי הקליפ עצמם יתקיימו גם הם בפראג.

בפוסט באינסטגרם שהעלתה הזמרת סלינה, היא שיתפה חלק מהתהליך שעברו השתיים יחדיו בפראג.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SALENA (@whothehellissalena)


 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
טיה – מי זו?

טיה (Teya), בת 22, נולדה בווינה שבאוסטריה למשפחה סרבית. בעבר פעלה תחת השם תיאה דבי (Thea Devy), והיא אינה זרה לעולם האירוויזיון – ב-2020 השתתפה הזמרת בקדם הסרבי לאירוויזיון עם השיר "Sudnji dan" והגיעה למקום העשירי. הגרסה האנגלית של השיר, "Judgement Day", כמעט ייצגה את אוסטריה באירוויזיון 2020 לאחר שהשיר הגיע לשלושת המקומות הראשונים בוועדה הפנימית. לאחר הקדם הוציאה טיה מספר סינגלים שלא זכו להצלחה גדולה.

סלינה – מי זו?

סלינה (Salena), בת 24, נולדה בשטיריה שבאוסטריה למשפחה ממוצא קרואטי ואוסטרי. שמה המלא הוא סלינה-מריה אדבאואר (Selina-Maria Edbauer). כנערה, עברה סלינה לערים קלן וברלין שבגרמניה, והשתתפה ב-2017 בגרסה הגרמנית לתוכנית הטלוויזיה "The Voice". ב-2019 חזרה לווינה, והחלה בניסיונות להגיע לאירוויזיון. ב-2021 הוציאה לאור את הסינגל הראשון שלה "Pretty Imperfection".

צמד הבנות נבחר בבחירה פנימית: במהלך החיפושים האחר הנציג האוסטרי לתחרות האירוויזיון הקרובה, נשלחו צילומים והקלטות מתוך האודישנים לצוות שופטים אוסטרי ולמומחי אירוויזיון בינלאומיים. כמו כן, ההקלטות נשלחו גם למועדוני מעריצים של האירוויזיון במספר מדינות וזאת כדי לנסות לברר מיהו המתמודד שעשוי להביא לאוסטריה את המקום בגמר – בהם גם נציגים של צוות האתר יורומיקס הישראלי שהיו מעורבים בבחירת השיר האוסטרי לאירוויזיון. שיטה זה מהווה שינוי לעומת שנים קודמות, וזאת בעקבות רצף של שלוש כישלונות בהם אוסטריה לא עלתה לגמר האירוויזיון. בסיום התהליך נבחרו הצמד טיה וסלינה לייצג את המדינה.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-55 של אוסטריה באירוויזיון. אוסטריה הצטרפה לאירוויזיון ב-1957 וזכתה בתחרות פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של אוסטריה הייתה באירוויזיון 2014 עם השיר "Rise Like a Phoenix" בביצועה של הזמרת קונצ'יטה וורסט.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!