רשת הטלוויזיה הסרבית סגרה אמש את חלון הגשת השירים לקדם האירוויזיון "Pesma za Evroviziju 2023" ומסתמן כי השנה נרשם שיא חדש במספר הגשות השירים.

רקע: בתחילת חודש ספטמבר רשת הטלוויזיה הסרבית RTS אישרה כי קדם האירוויזיון "Pesma za Evroviziju" (בעברית: "שיר לאירוויזיון") ייבחר פעם נוספת את נציגה של סרביה לאירוויזיון 2023. לאחר הצלחתה של הזמרת קונסטרקטה (Konstrakta) בתחרות שנערכה באיטליה, רשת הטלוויזיה החליטה להמשיך את קיומו של קדם האירוויזיון בפעם השנייה ברציפות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
עפ"י הדיווחים של אתר החדשות הסרבי "Kurir", לוועדת הקדם התקבלו יותר מ-900 שירים המעוניינים לקחת חלק בתחרות. מדובר בשיא הגשות של כל הזמנים וניתן לומר שההצלחה הגדולה של סרביה באירוויזיון האחרון נתנה מוטיבציה למשתתפים רבים.

כעת, וועדה מטעם רשת הטלוויזיה תאזין לכל השירים שנשלחו ומתוכם תיבחר רשימת המשתתפים לקדם שצפויה להיחשף עד סוף חודש דצמבר. עם זאת, מספר המשתתפים בקדם, תאריכי הקדם והפורמט עצמו טרם הוכרזו.

סרביה באירוויזיון 2022

הזמרת קונסטרקטה (Konstrakta), שזכתה בקדם אירוויזיון המקומי, ייצגה את סרביה עם שירה "In corpore sano" (בעברית: "בגוף בריא"). סרביה עלתה לגמר לאחר שסיימה במקום השלישי בחצי הגמר השני עם 237 נקודות, ובגמר הגיעה למקום החמישי עם 312 נקודות – הישגה הטוב ביותר של סרביה מאז אירוויזיון 2012.

https://youtu.be/nBtQj1MfNYA

מקור: Kurir.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-15 של סרביה באירוויזיון. סרביה הצטרפה לתחרות ב-2007 והגיעה להישגה הטוב ביותר באותה השנה לאחר שהזמרת מריה סריפוביץ' זכתה במקום הראשון עם השיר "Molitva".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!