קאטרי נורלין תשמש כ"כתבת רשת" שתסקר עבור אוהדי האירוויזיון את הקדם אירוויזיון הפיני. עם בחירתה חושפת הכתבת מספר פרטים מעניינים על מתמודדי הקדם אירוויזיון.
רשת הטלוויזיה הפינית, YLE, שומרת את אוהדי האירוויזיון על אש קטנה ומפרסמת מפעם לפעם פרטים חדשים לקראת חשיפת שבעת המתמודדים בקדם אירוויזיון שתיערך ב- 11 בינואר.

לאחרונה דווח ש"כתבת הרשת" שסקר את התחרות ברשתות החברתיות מטעם רשת הטלוויזיה הפינית תהיה העיתונאית והשדרנית קאטרי נורלין (Katri Norrlin). קאטרי תחשוף עבורנו פרטים חדשים וקטעי וידאו הקשורים ל- UMK, ראיונות עם הזמרים וצילומים מאחורי הקלעים, או כמו שהיא מתארת: "החדשות הג'וסיות והמיוחדות, במיוחד בשבילכם, עוקבים יקרים!"

קאטרי לא זרה לעולם האירוויזיון. היא נחשבת לאישיות תקשורתיות חשובה ואף זכתה בתואר "עיתונאית השנה" בפינלנד. היא לקחה חלק בוועדה שבחרה את השירים המתמודדים בקדם אירוויזיון ואף ראינו אות מגישה את הניקוד הפיני באירוויזיון 2021.
קאטרי כבר החלה בעבודתה החדשה והיא חושפת מספר רמזים בנודע לשבעת השירים אשר יתמודדו השנה בקדם אירוויזיון:

  • חברי הוועדה, שבחרה את שבעת השירים, טוענים שהשנה הייתה להם את הקושי הגדול ביותר אי פעם בבחירת השירים, מאחר ורמת השירים השנה הייתה גבוהה מאי פעם.
  • שיר אחד מזכיר את הדמות "הארי פוטר".
  • אחד המתמודדים שנבחרו הוא למעשה אמן חדש לגמרי. שירו אשר מתמודד בתחרות הוא גם השיר הראשון שהקליט אי פעם.
  • מוזיקת הדאנס שולטת השנה בקדם אירוויזיון הפיני. מרבית השירים הם להיטים אנרגטיים במיוחד.

https://www.youtube.com/shorts/bUVP68EbdA0
UMK 2023

ב- 25 בפברואר 2023, אולם הטורקו לוגומו (Turku Logomo) יארח את הקדם אירוויזיון הפיני שמכונה UMK23. השנה יוכרזו שמותיהם של האומנים המשתתפים בתחרות ביום רביעי, 11 בינואר, ושירי התחרות יוצגו ככל הנראה כמו בשנה שעברה – מידי יום בזה אחר זה החל מ- 12 בינואר.

363 שירים הוגשו ל- UMK23 במהלך חודש ספטמבר, מדובר בעליה משמעותית נוספת בכמות השירים שהוגשו לעומת השנה שעברה, אז הוגשו 312 שירים. "הבחירה במתמודדים הסופיים אתגרה מאוד את צוות השופטים גם השנה והציפיות גבוהות מאוד" אמר טאפיו הקנן (Tapio Hakanen), יושב ראש רשת הטלוויזיה הפינית. "בין המתמודדים ניתן למצוא מתמודדים מוכרים וכשרונות צעירים. בין השירים ניתן למצוא את שיר הדאנס הטוב בתולדות ה- UMK עם זמר/ת חדש/ה ומעולה, שיר נוטף סקס של אמן מאוד מפורסם, בלדה מדהימה, להקות פופולריות, והראפ הקשה ביותר בהיסטוריה של ה- UMK".
פינלנד באירוויזיון 2022

להקת דה ראסמוס (The Rasmus), שזכתה בקדם אירוויזיון המקומי, ייצגה את פינלנד באירוויזיון האחרון עם שירה "Jezebel" (בעברית: "איזבל"). פינלנד עלתה לגמר לאחר שסיימה במקום השביעי בחצי הגמר השני עם 162 נקודות, ובגמר הגיעה למקום ה-21 עם 38 נקודות.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-56 של פינלנד באירוויזיון. פינלנד הצטרפה לתחרות ב-1961 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2006 לאחר שזכתה במקום הראשון עם השיר "Hard Rock Hallelujah" בביצועה של להקת "לורדי".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!