משתתפי קדם האירוויזיון האיטלקי, פסטיבל סנרמו (Festival di Sanremo), יפורסמו בארבעה בדצמבר – בעוד כשבוע בדיוק!
אמדאוס (Amadeus), המנחה והמנהל האמנותי של הפסטיבל, הודיע בפסטיבל המוזיקה במילאנו (Milano Music Week) כי המשתתפים בפסטיבל היוקרתי יפורסמו ב- 4 בדצמבר בשעה 14:30 (שעון ישראל).

פסטיבל סן-רמו היוקרתי – "Festival di Sanremo 2023", צפוי להתקיים בין התאריכים 7-11 בפברואר 2023. בסופו של הפסטיבל היוקרתי יוכרז הזוכה ותוענק לו ההזדמנות לייצג את איטליה באירוויזיון 2023. במידה ויסרב יוצע הפרס לאומן שהגיע למקום השני בתחרות. 25 אמנים יתמודדו בתחרות כששלושה מתוכם יבחרו במסגרת "Sanremo Giovani 2022".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
כפי שדיווחנו בעבר, על פי השמועות צפויים להתמודד בפסטיבל סן-רמו היוקרתי אמנים כמו: דיודאטו (Diodato), אמה (Emma), מרקו מנגוני (Marco Mengoni), נינה זילי (Nina Zilli), אנה אוקסה (Anna Oxa) ופאוסטו ליאלי (Fausto Leali), ואל באנו (Al Bano).

המתמודדים ב- Sanremo Giovani 2022:

לחצו על שם השיר להאזנה!

את הפסטיבל ינחה גם השנה אמדאוס (Amadeus), שמשמש גם כמנהל האמנותי של הפסטיבל, יחד עם ג'יאני מורנדי (Gianni Morandi) אשר ייצג את איטליה באירוויזיון 1970 עם השיר "Occhi di ragazza".

איטליה באירוויזיון 2022

צמד הזמרים מחמוד (Mahmood) ובלאנקו (Blanco), שזכו בפסטיבל סן רמו, ייצגו את איטליה באירוויזיון 2022 עם השיר "Brividi" (בעברית: "צמרמורת"). איטליה הגיעה בגמר למקום השישי עם 268 נקודות – הפעם הראשונה מאז אירוויזיון 2016 שבה מדינה מארחת מסיימת בטופ עשר.

https://youtu.be/blEy4xHuMbY

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-48 של איטליה באירוויזיון. איטליה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה שלוש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של איטליה הייתה באירוויזיון 2021 עם השיר "Zitti e buoni" בביצועה של להקת מונסקין.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!