בנורווגיה דווח כי 21 האמנים אשר יתחרו בקדם אירוויזיון המקומי כבר נבחרו. רשימת האמנים תיחשף בשלב מאוחר יותר.

סטיג קרלסן (Stig Karlsen), ראש המשלחת הנורווגית לאירוויזיון, חשף בחודש שעבר כי 21 שירים הולכים להתחרות ב- "Melodi Grand Prix" על הזכות לייצג את נורווגיה באירוויזיון. כעת בחשבון האינסטגרם שלו הוא חושף כי נבחרו 21 האמנים ושיריהם שייחשפו רק בתחילת 2023, תאריך מדוייק טרם נקבע.

בשלב זה טרם התקבלה ההחלטה אם לשלב חבר שופטים בינלאומי בתחרות הנורווגית, זאת לאחר שהחל משנת 2020 תוצאות התחרות נקבעו על ידי קהל הצופים בלבד, אך השנה קרלסן רמז לאפשרות של שינוי.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
כאמור, הקדם אירוויזיון הנורווגי יתפרס על פני ארבעה מופעים שיכללו שלושה חצאי גמר וגמר. את התחרות ינחו אריאנרהוד אנגבו (Arianrhod Engebø) והזמר סטייסמן (Staysman). סטייסמן עשוי להיות מוכר מהתמודדותו בקדם אירוויזיון הנורווגי לשנת 2015 עם לז (Lazz) והשיר "En godt stekt pizza". סטייסמן התמודד גם בקדם אירוויזיון לשנת 2021 כחלק מהרכב לנדווינס הלטר (Landeveiens Helter) שביצע את השיר "Alt det her".

נורווגיה באירוויזיון 2022

ההרכב סאבוולפר (Subwoolfer) ייצגו את נורווגיה עם שירם "Give That Wolf a Banana" (בעברית: "תנו לזאב הזה בננה"). נורווגיה עלתה לגמר לאחר שסיימה במקום השישי בחצי הגמר הראשון עם 177 נקודות, ובגמר הגיעה למקום העשירי עם 182 נקודות.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-61 של נורווגיה באירוויזיון. נורווגיה הצטרפה לתחרות ב-1960 וזכתה בה שלוש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של נורווגיה הייתה באירוויזיון 2009 עם השיר "Fairytale" בביצועו של הזמר אלכסנדר ריבאק.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!