רשת השידור הגרמנית תבחר את הנציג המקומי באמצעות קדם אירוויזיון שיערך בתחילת חודש מרץ. חלון הזמנים לשליחת שירים עבור הקדם נפתח.

רשת הטלוויזיה הגרמנית, ARD, השיקה את הקדם אירוויזיון הגרמני "Unser Lied für Liverpool", בעזרתו ייבחר הנציג והשיר הגרמני לאירוויזיון 2023. הקדם אירוויזיון יערך בתחילת חודש מרץ. מאזיני תחנות הרדיו האזוריות יוכלו להאזין לפני התחרות לשירים והצבעתם תתווסף להצבעה הכללית של צופי התחרות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
במקביל, פתחה רשת הטלוויזיה את חלון ההזדמנויות לשליחת שירים עבור קדם האירוויזיון. המעוניינים מוזמנים לשלוח את שיריהם דרך האתר הרשמי של רשת הטלוויזיה. צוות שופטים יאזין לשירים ויבחר את הטובים ביותר לקדם אירוויזיון. הצוות יכלול מומחים מתעשיית המוזיקה, חברי המשלחת הגרמנית לאירוויזיון, דמויות אירוויזיון בינלאומיות ונציגים מתחנות הרדיו של ARD.

לראשונה אי פעם, ניתן יהיה להגיש שירים גם דרך הטיקטוק. כל אמן מוזמן להעלות את שירו לטיקטוק עם האשטג #UnserLiedFürLiverpool. על השירים כמובן לעמוד בחוקי האירוויזיון. צוות המומחים יאזין גם לשירי הטיקטוק ויעמיד מתוכם את הטובים ביותר להצבעת הקהל. השיר שיזכה במרבית הקולות יתווסף לרשימת המתמודדים בקדם אירוויזיון.
גרמניה באירוויזיון 2022

הזמר מאליק האריס (Malik Harris) ייצג את גרמניה עם שירו "Rockstars" (בעברית: "כוכבי רוק"). גרמניה הגיעה בגמר למקום האחרון עם 6 נקודות בלבד – כולן מהקהל בבית. זאת הפעם השלישית מתוך שבע התחרויות האחרונות שגרמניה מסיימת אחרונה והפעם השמינית בסך הכל.

https://youtu.be/2BYIou-oWXA

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-66 של גרמניה באירוויזיון. גרמניה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של גרמניה הייתה באירוויזיון 2010 עם השיר "Satellite" בביצועה של הזמרת לנה מאייר-לנדרוט.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!