אלכסנדר ריבאק הנורווגי, שניצח באירוויזיון 2009, והדיסה הטורקייה שהתמודדה מולו באותה שנה, צפויים לשתף פעולה יחדיו בשיר חדש.
לאחר 13 שנים מאז שהשתתפו יחדיו באירוויזיון 2009, אלכסנדר ריבאק (Alexander Rybak) הנורווגי והמנצח של התחרות עם השיר "Fairytale" צפוי להיפגש עם הדיסה (Hadise), נציגת טורקיה באותה שנה שהגיעה למקום הרביעי עם שירה "Düm Tek Tek" במטרה לעבוד על שיתוף פעולה חדש.

אלכסנדר שאל בחשבון האינסטגרם שלו: "עם איזה אמן טורקי עלי לעשות דואט?" שמה של הדיסה עלה בתשובות. שני הזמרים צפויים להיפגש בשבוע הבא באינסטנבול שבטורקיה על מנת לעבוד על שיר משותף, כך מדווח האתר הטורקי Focus Eurovision דיווח. בנוסף אלכסנדר אמר: "אני אבוא לאיסטנבול בשבוע הבא ואפגוש את הדיסה".

פרטים נוספים טרם פורסמו אך אנו נמשיך לעקוב אחרי שיתוף הפעולה המסקרן הזה.
אלכסנדר ריבאק – מי זה?

אלכסנדר ריבאק, בן 36, נולד בבלרוס. כשהיה בן ארבע עבר עם משפחתו לנורווגיה. הוא זמר, כנר, שחקן ומלחין אשר ייצג פעמיים את נורווגיה באירוויזיון: באירוויזיון 2009 עם השיר "Fairytale" עימו זכתה במקום הראשון, ובאירוויזיון 2018 עם השיר "That's How You Write a Song" אשר סיים במקום ה-15 בגמר.

הדיסה – מי זו?

הדיסה אצ'יקגז, בת 37, נולדה בבלגיה להורים טורקיים. היא זמרת-יוצרת, רקדנית ומנחת טלוויזיה אשר זכתה להצלחה בינלאומית לאחר שהוציאה את אלבום הבכורה שלה Sweat, בשנת 2005, מרביתו בשפה האנגלית. ב- 2009 ייצגה הזמרת את טורקיה באירוויזיון עם השיר "Düm Tek Tek" אשר הגיע למקום הרביעי. לאחר הצלחתה באירוויזיון המשיכה הדיסה להקליט שירים בשפה הטורקית בלבד.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!