נבחרו שמונה אמנים שיתמודדו בפסטיבל "Sanremo Giovani 2022" שייערך ב- 16 בדצמבר. מתוך הפסטיבל יבחרו שלושה שירים שיזכו להתמודד בפסטיבל סן-רמו היוקרתי אשר באמצעותו ייבחר נציג איטליה לאירוויזיון 2023.
רשת הטלוויזיה האיטלקית ערכה אמש אודישנים ל- 42 אמנים, תוכם נבחרו שמונה אמנים שיתמודדו בגמר "Sanremo Giovani 2022" שייערך ב- 16 בדצמבר. אל שמונת המתמודדים יתווספו ארבעה מתמודדים נוספים מתוך "Area Sanremo 2022" שמשמש כמסלול התמודדות נוסף דרכו ניתן להתקבל לתחרות. סך הכל 12 מתמודדים יתמודדו בפסטיבל "Sanremo Giovani 2022".

למי שלא בקיא בפרטים, פסטיבל "Sanremo Giovani 2022" הוא פסטיבל המיועד לזמרים צעירים ולא מוכרים בגילאי 16 עד 30. שלושת המקומות הראשונים בפסטיבל יזכו להתמודד בפסטיבל סן-רמו היוקרתי – "Festival di Sanremo 2023", שצפוי לקחת חלק בין התאריכים 7-11 בפברואר 2023. בסופו של הפסטיבל היוקרתי יוכרז הזוכה ותוענק לו ההזדמנות לייצג את איטליה באירוויזיון 2023. במידה ויסרב יוצע הפרס לאומן שהגיע למקום השני בתחרות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
האמנים אשר יתמודדו ב- Sanremo Giovani 2022:

 • gIANMARIA – La città che odi
 • Giuse The Lizia – Sincera
 • Maninni – Mille Porte
 • Mida – Malditè
 • OLLY – L’anima balla
 • Sethu – Sottoterra
 • Shari – Sotto Voce
 • Will – Le cose più importanti

כפי שדיווחנו בעבר, על פי השמועות צפויים להתמודד בפסטיבל סן-רמו היוקרתי אמנים כמו: דיודאטו (Diodato), אמה (Emma), מרקו מנגוני (Marco Mengoni), נינה זילי (Nina Zilli), אנה אוקסה (Anna Oxa) ופאוסטו ליאלי (Fausto Leali), ואל באנו (Al Bano).

את הפסטיבל ינחה גם השנה אמדאוס (Amadeus), שמשמש גם כמנהל האמנותי של הפסטיבל, יחד עם ג'יאני מורנדי (Gianni Morandi) אשר ייצג את איטליה באירוויזיון 1970 עם השיר "Occhi di ragazza".

איטליה באירוויזיון 2022

צמד הזמרים מחמוד (Mahmood) ובלאנקו (Blanco), שזכו בפסטיבל סן רמו, ייצגו את איטליה באירוויזיון 2022 עם השיר "Brividi" (בעברית: "צמרמורת"). איטליה הגיעה בגמר למקום השישי עם 268 נקודות – הפעם הראשונה מאז אירוויזיון 2016 שבה מדינה מארחת מסיימת בטופ עשר.

https://youtu.be/blEy4xHuMbY

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-48 של איטליה באירוויזיון. איטליה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה שלוש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של איטליה הייתה באירוויזיון 2021 עם השיר "Zitti e buoni" בביצועה של להקת מונסקין.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  [fblike]

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
  מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!