חברת התקליטים PANIK Records תשתף פעולה עם רשת הטלוויזיה הקפריסאית בבחירת הנציג הקפריסאי לאירוויזיון 2024 בעזרת תוכנית ריאליטי.

בין השנים 2016-2022 בחרה קפריסין את נציגיה לתחרות האירוויזיון בבחירה פנימית. רק לפני חמישה ימים פרסמנו שהזמר אנדרו למברו (Andrew Lambrou) נבחר בבחירה פנימית כנציג קפריסין לתחרות האירוויזיון 2023. אך פניה של רשת הטלוויזיה הקפריסאית, CyBC, הם כבר לקראת 2024. לאחר הפסקה של תשע שנים, קפריסין צפויה לחזור לבחור את נציגה לתחרות באמצעות תוכנית טלוויזיה – אך לא דרך קדם אירוויזיון אלא דרך תוכנית ריאליטי בפריים טיים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
מנכ"ל PANIK Records, גיורגוס ארסנקוס (Giorgos Arsenakos), אישר כי החברה סיכמה עם רשת הטלוויזיה הקפריסאית על שיתוף פעולה בבחירת נציג קפריסין לאירוויזיון 2024. החברות יקיימו תכנית כישרונות בה המנצח ייצג את קפריסין באירוויזיון 2024. גיורגוס חשף בראיון ל-STAR: "סיכמנו עם הערוץ הממלכתי של קפריסין לעשות תוכנית כישרונות, שהזוכה בה ייצג את קפריסין בתחרות האירוויזיון 2024" 

זו תהיה השנה הרביעית ברצף בה חברת התקליטים תשתף פעולה עם רשת הטלוויזיה, כאשר גם השנה הן משתפות פעולה עם הזמר אנדרו למברו (Andrew Lambrou) שנבחר לייצג את קפריסין בבחירה פנימית וישתתף בתחרות הקרובה בבריטניה.

הפורמט המדויק של תהליך הבחירה ושמו עדיין לא ידוע. לפי דיווחים שהתקבלו מטעם מועדון חובבי האירוויזיון היווני (OGAE Greece) הסיבה לשינוי נובעת מתוך מטרה להכין את הנציג לתחרות בצורה הטובה ביותר. לפי הדיווחים, ישנה היענות גדולה להשתתפות בקרב האומנים המקומיים ורשת הטלוויזיה בוחנת מספר אופציות.

הרעיון לבחור את נציג קפריסין באמצעות תכנית ריאליטי עלתה כבר בספטמבר 2021 ותוכננה להתממש כבר לקראת האירוויזיון הקרוב. אך ביולי השנה הוחלט לשנות כיוון ובכל זאת לבחור את הנציג הקפריסאי לאירוויזיון באמצעות בחירה פנימית. האם אכן התכנית תצא לפועל לקראת אירוויזיון 2024? ימים יגידו…
קפריסין באירוויזיון 2022

הזמרת אנדרומכי (Andromache) ייצגה את קפריסין עם שירה "Ela" (בעברית: "בוא"). קפריסין הגיעה בחצי הגמר השני למקום ה-12 עם 63 נקודות. זאת הפעם הראשונה מאז אירוויזיון 2013 שקפריסין לא מעפילה לגמר האירוויזיון. לאחר פרסום פילוג ההצבעות בין הקהל לשופטים נחשף כי הקהל העלה לגמר את קפריסין מהמקום התשיעי אך השופטים מיקמו אותם במקום ה-18 והאחרון, דבר שפגע בסיכויי ההעפלה לגמר.

מקור: OGAE Greece.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-39 של קפריסין באירוויזיון. קפריסין הצטרפה לתחרות ב-1981 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2018 לאחר שהזמרת אלני פוריירה סיימה במקום השני עם השיר "Fuego".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!