חברת התקליטים TaP Music אישרה ברשתות החברתיות כי החלה בחיפושים אחר הנציג הבריטי לאירוויזיון 2023.
בריטניה מצטרפת גם היא בחיפושה אחר נציג ושיר לאירוויזיון 2023 אשר יתקיים באדמתה בעיר ליברפול. אחד מהזמרים המיוצגים על ידי חברת התקליטים TaP Music צפוי לייצג את בריטניה באירוויזיון הקרוב וכעת בחברת התקליטים בוחנים את האפשרויות.

השנה, כמו בשנה הקודמת, חברת התקליטים תשתף פעולה עם רשת הטלוויזיה הבריטית (BBC) בבחירת הנציג הבריטי לתחרות. שיתוף הפעולה בין TaP Music ל- BBC החלב בשנה שעברה, אז הגיעה בריטניה למקום השני, המקום הטוב ביותר שבריטניה רשמה מאז שנת 1998.

TaP Music היא חברת תקליטים אשר פועלת ברחבי העולם. הוא עומד מאחורי כמה מהזמרים המפורסמים בעולם כגון: לנה דל ריי (Lana del Rey) , אלי גולדינג (Ellie Goulding), לונדון גראמר (London Grammar), דרמוט קנדי (Dermot Kennedy) ומייבל (Mabel).
בן מווסון (Ben Mawson) ואד מילאט (Ed Millett), נציגי חברת התקליטים, הודיעו מוקדם יותר בספטמבר:

"TaP מאוד נרגשים לחזור לעבוד עם ה-BBC כדי לבחור את השיר הבריטי לאירוויזיון 2023. בשנה שעברה רצינו לשנות את הנרטיב סביב בריטניה והאירוויזיון למשהו הרבה יותר חיובי. התמקדנו במה מדובר באירוויזיון – מצאנו אמן מבריק, שיר בלתי נשכח ואדם מדהים בסאם ריידר – אנחנו כל כך גאים בהצלחתו הפנטסטית, שהגיע למקום השני בתחרות ולאחר מכן לסינגל מספר 1. שנת 2022 היא רף שקשה לעמוד בו, אבל אנחנו יותר ממוכנים לאתגר – האירוויזיון שייערך בבריטניה בשנת 2023 הוא הזדמנות כזו לחגוג את הגיוון של הכישרונות המוזיקליים הבריטיים. החיפוש שלנו מתחיל כאן!"
בריטניה באירוויזיון 2022

הזמר סאם ריידר (Sam Ryder) ייצג את בריטניה עם שירו "Space Man" (בעברית: "איש חלל") לאחר שנבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה הבריטית בשילוב עם חברת התקליטים TaP Music. בריטניה הגיעה בגמר למקום השני עם 466 נקודות, הישגה הטוב ביותר של בריטניה מאז אירוויזיון 1998. בנוסף, זאת הפעם הראשונה מאז אירוויזיון 2009 שבריטניה מסיימת בטופ10 והפעם ה-16 שבריטניה מגיעה למקום השני ובכך היא שוברת את השיא של עצמה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!