מגיש הטלוויזיה המוערך גרהם נורטון, המפרשן את תחרות האירוויזיון מידי שנה מטעם רשת ה-BBC, חשף בראיון כי אינו מתכוון להנחות את אירוויזיון 2023 שיתקיים בבריטניה.

עם הפרסום שאירוויזיון 2023 יתקיים בבריטניה, החלה חרושת שמועות על מנחי התחרות. אחד השמות הבולטים שעלו הוא גרהם נורטון (Graham Norton), מגיש טלוויזיה ומי שמפרשן את תחרות האירוויזיון עבור הבריטים כבר שנים רבות. אתמול (רביעי) חשף המגיש בראיון לתוכנית "This Morning" כי אין בכוונתו להנחות את התחרות בשנה הבאה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
 

נורטון, שהיה פרשן התחרות מאז 2009, הפתיע את מנחי תוכנית הבוקר הולי ווילובי (Holly Willoughby) ופיליפ שופילד (Phillip Schofield) כששאל אותם אם הם "זרקו את הכובעים [שלהם] לזירה כדי להנחות" (פירוש הפתגם הוא להכריז שאדם עומד לנסות ולזכות בתחרות, משמע נורטון שאל את מנחי התוכנית האם הציעו את עצמם כמנחים אופציונליים לתחרות האירוויזיון).

בעוד שופילד אמר שהוא לא "מורשה" להנחות בגלל התחרות המשודרת על ידי ה-BBC (בעוד שהוא מגיש ברשת טלוויזיה אחרת), ווילובי ציין שזה בוודאי תפקידו של נורטון.

"אני לא רוצה לוותר על הפרשנות, אם אפסיק את הפרשנות, מישהו אחר יעשה את זה ואולי הוא יהיה יותר טוב ממני ואז אאבד את העבודה הזו. ובכן, אני עלול לשוטט הלאה ולנופף, ואז לברוח בחזרה לצריף הארנבים שלי ולשים את חפצי האוזניים שלי".

ווילובי הציע אז את השדרן והדוגמן ריילן קלארק-ניל (Rylan Clark-Neal) לתפקיד, כיוון שנורטון לא חשף האם התקיימו שיחות על מי עשוי להנחות את התחרות. מתמודדים פופולריים אחרים שעלה שמם בנוגע להנחיית התחרות הם השחקנית הטורקייה-בריטית אקין-סו ג'וג'ולוגלו (Ekin-Su Cülcüloğlu) והדיג'יי סקוט מילס (Scott Mills).

נושא נוסף עליו נשאל נורטון הוא סוגיית העיר המארחת, כאשר גלאזגו וליברפול נותרו במירוץ. נכון לעכשיו גלאזגו היא העיר המובילה בהימורי העיר המארחת.

"שתיהן ערים יפות", אמר נורטון. "הן ייצטלמו נהדר, לשתיהן יש מסורת מוזיקלית גדולה, אז אנשים בטוח מכירים לפחות אחת מהן. שהעיר הטובה ביותר תנצח".

מקור: Eurovisionfun

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!