כמעט חודש חלף מאז נבחרה נועה קירל לייצג את ישראל באירוויזיון אך פגישה בין הזמרת לבין תאגיד השידור הישראלי טרם התקיימה. מתי תתקיים הפגישה? ומהן דרישותיה של הזמרת לקראת המשא ומתן? כל הפרטים בכתבה.

צילום מסך מתוך יוטיוב
נועה קירל נבחרה לייצג את ישראל באירוויזיון 2023 על ידי תאגיד השידור הישראלי כבר ב- 11 ביולי אך מאז לא נפגשו הצדדים כדי לסגור את כל הפרטים הנוגעים לגבי השתתפותה של קירל בתחרות. מנהליה של קירל אמורים לפגוש את נציגי התאגיד כדי לקבל מהם את התנאים והפרטים לייצוגה של נועה קירל בתחרות כולל את העלויות הכספיות שמנהליה של הזמרת יאלצו לספוג. מנגד, גם מנהליה של קירל יציבו תנאים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
כפי שדיווחנו בעבר, נועה קירל כבר ציינה בראיון שנערך אתמול לאופירה וברקוביץ' בקשת 12 שהיא דורשת להיות מעורבת בכתיבת השיר ובבחירתו, בביצוע על הבמה ובבימוי – וכל עוד התאגיד, שתכנן לערוך לזמרת קדם אירוויזיון פרטי בו תציג 3-4 שירים לבחירת הקהל והשופטים, לא יסכים לדרישותיה – היא לא תסכים להתמודד באירוויזיון. לכך עשויים להתווסף תנאים נוספים עליהם לא דיברה הזמרת במהלך הראיון.

בראיון שנערך אתמול בבוקר ל"חדשות הבוקר" בקשת 12 הדגישה נועה קירל שהיא עדיין מתלבטת לגבי השתתפותה בתחרות. בנוסף הכחישה נועה קירל שהפסדים כספיים מהווים שיקול בדרכה לתחרות הבינלאומית. "אני לא מסתכלת על הצד הכלכלי. האירוויזיון נופל על יום העצמאות שבו הרבה הופעות אך זה לא השיקול שלי. אני צריכה חופש אומנותי כדי לעשות את הדבר על הצד הטוב ביותר ולהבין אם אני רוצה להיכנס לחוויה הזו".
מתי יחל המשא ומתן בין הצדדים?

המשא ומתן בין הצדדים טרם החל אך גורמים בתאגיד מציינים כי הצדדים צפויים להיפגש בשבועות הקרובים. בתאגיד מאמינים שיוכלו לפתור את כל המחלוקות שיצוצו בדרך אך גם במידה והמשא ומתן יתפוצץ יישאר לתאגיד מספיק זמן כדי לבחור בנציג אחר שיוכל לייצג את ישראל בתחרות הבאה. נזכיר כי נועה קירל היא הנציגה הראשונה שנבחרה בין כל המדינות אשר תשתתפנה בשנה הבאה בתחרות וכי לתאגיד יש יותר מ- 7 חודשים להגיש שיר לתחרות.

מי ילווה את נועה קירל באירוויזיון?

מקורבים לזמרת פנו בשבועות האחרונים למספר יוצרים מוכרים בתעשייה במטרה למצוא את השיר המתאים לאירוויזיון. קירל מתמקדת ביוצרים אשר עבדו עמה לאורך השנים, וביניהם דורון מדלי אשר שימש בעבר כמנהלה האמנותי של קירל וכתב לה שירים רבים כמו "טיקיטאס", "פאוץ'", "אם אתה גבר" ועוד. פגישות עבודה עם היוצרים טרם נערכו וצפויים להיערך רק לאחר חתימת החוזה בין התאגיד לזמרת.
נועה קירל – מי זו?

נועה קירל נבחרה על ידי וועדה מקצועית שבה עשרה מומחים מעולם התרבות, המוזיקה והטלוויזיה. חברי הוועדה דנו ב- 78 שמות של זמרים וזמרות בעלי ניסיון עשיר ומוכח בעמידה מול קהל גדול, תוך בחינת רשימות האמנים המושמעים ביותר בישראל על פי כאן גימל וגלגל"צ, המועמדים לזמר השנה, זמרת השנה והרכב השנה לשנים 2019, 2020 ו- 2021.

קירל, רק בת 21, התפרסמה כבר לפני שבע שנים כשהוציאה את הסינגל הראשון "מדברים". מאז שחררה להיטים נוספים כמו: "פאוץ'", "מיליון דולר", "יהלומים", "טרילילי טרללה" ועוד… הזמרת המצליחה השתתפה בפסטיגלים בשנים 2019 וב- 2020 ובנוסף, השתתפה בתכנית הטלוויזיה "כפולה" ובסרט הקולנוע "כמעט מפורסמת".

ביוני 2020 חתמה קירל בחברת התקליטים "אטלנטיק רקורדס" שהוציאו יחד עם הזמרת את השירים "Please Don't Suck", "Bad Little Thing" ו- "Thought About That".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!