האזינו: אמה מוסקט (מלטה 2022) ובלאס קנטו (ספרד 2020 ו-2021) מוציאים סינגל משותף בשם "La Stessa Lingua" אשר משלב את השפה האיטלקית והספרדית.

לעוקבים של אמה מוסקט (Emma Muscat) ובלאס קנטו (Blas Cantó) ברשתות החברתיות ציפתה הפתעה משמחת ביום שני האחרון, פורסם שהשניים צפויים להוציא סינגל משותף בשם ״La Stessa Lingua״ (בעברית: ״אותה השפה״).

לא ניתן לומר שהשניים נחלו הצלחה באירוויזיון: בלאס הגיע למקום ה- 24 בגמר עם שירו ״voy a quedarme” (״אשאר״), בעוד אמה לא הצליחה להעפיל לגמר והגיעה למקום ה- 16 בחצי הגמר השני עם שירה ״I am What I Am” (״אני מה שאני״).

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
עכשיו השניים מלשבים כוחות ומוציאים יחדיו שיר פופ שמספר על שני אוהבים שמנהלים מערכת יחסים בשלט רחוק, אך מרגישים שבאהבה שלהם אחד לשני הם מוצאים את השפה המשותפת.

השיר מתחיל כשהבית הראשון כולו מבוצע על ידי אמה באיטלקית. בפזמון בלאס מצטרף ובאמצעו הם מחליפים מאיטלקית לספרדית. את הבית השני בלאס שר בספרדית, ובהמשך השיר שתי השפות ממשיכות להישזר אחת בשנייה במין משחק מעניין.
לדעתי השיר נותן מקום בעיקר ליכולות הווקאליות של אמה, שלגמרי מתעלות על אלה שהפגינה בשיר שלה לאירוויזיון, וגם בלאס לא נשאר מאחור ומוכיח שיש לו את זה לא רק עם בלדות אלה גם עם שירים יותר קצביים בעלי ניחוח לטיני.

לטעמי השיר מצויין. הוא כיף, קצבי, עם מסר משמעותי ומבוצע באיכותיות. לא הייתי מתלוננת אם הייתי רואה שיר כזה מייצג את אחת המדינות באירוויזיון.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!