יהונתן מרגי, שהגיע למקום השני בדירוג התאגיד, נשאל האם יסכים לייצג את ישראל באירוויזיון 2023 במקרה שנועה קירל תסרב. מה הייתה תשובתו ומה הוא חושב על הבחירה בנועה? כל הפרטים בכתבה…

מרגי, בן 22, נחשב לאחד הכוכבים הנוצצים בתעשיית המוזיקה והבידור בישראל. הוא היה מועמד לייצוג ישראל באירוויזיון 2018 כשהתמודד בתכנית ״הכוכב הבא לאירוויזיון״, שם סיים במקום השני. במהלך השנים מרגי הוציא להיטים כמו ״הזוג הזה״, ״אנג׳ל״, והוציא בשנה שעברה מיני אלבום בשם ״לא להיות לבד״. הוא הופיע פעמיים בפסטיגל ושיחק בסדרת הנוער “PPS” בערוץ טין ניק.

בשל הצלחתו, דורג מרגי במקום השני (על פי הדיווחים) ברשימת הדירוג של הנציגים הפוטנציאליים לאירוויזיון 2023 על ידי תאגיד השידור הישראלי. למעשה, נועה קירל נבחרה לייצג את ישראל באירוויזיון 2023, אך מצדה של נועה, טרם נמסר סופית האם היא תעשה זאת או לא, ולכן במידה ותסרב, הכדור עשוי להתגלגל לידיו של מרגי.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
מרגי נשאל באתר הנוער פרוגי על נושא האירוויזיון והאם יסכים לייצג את ישראל, וזו תשובתו: ״לא ידעתי שיש ועדה בכלל, אני סופר שמח על הבחירה בנועה. היא לגמרי יכולה לייצג אותנו. וכן, פעם שניה שאני מקום שני במשהו שקשור לאירוויזיון. בפעם הקודמת זכינו – אז אולי זה טוב להשאיר את זה ככה״.

כשמרגי נשאל על האם יסכים לייצג את ישראל, השיב: ״גדול עליי לחשוב על זה בכלל. לא רואה את עצמי כרגע באירוויזיון. לפחות לא בשנתיים הקרובות. אבל זה מרגיש כבוד ענק לייצג את המדינה. באיזשהו מקום מה שאני עושה עכשיו מרגיש לי סוג של לייצג״.

אם כך, נראה שמרגי יסרב לייצג את ישראל באירוויזיון במידה וההצעה תתגלגל לפתחו, אם כך אנחנו סקרנים לדעת מי הגיע למקום השלישי בדירוג של התאגיד.
בימים אלה, מתנהל משא ומתן בין תאגיד השידור הישראלי לבין מנהליה של נועה קירל לגבי השתתפותה בתחרות. מהצוות שמלווה את הזמרת נרשם רצון עז לייצג את ישראל, יחד עם זאת, מנהליה רוצים להבין את התנאים שהתאגיד הציג בפניהם ואת ההשלכות הכלכליות לכך.

בתוך כך, נועה קירל שנבחרה ביום שני האחרון לייצג את ישראל באירוויזיון 2023, הביעה את עמדתה בשלב זה במספר ראיונות:

"אני צריכה להבין אם אני הולכת על זה ולוקחת את הסיכון ומגשימה חלום שרציתי מגיל מאוד צעיר או שאני מחליטה לוותר על זה. אם זה לא יהיה בתנאים הכי טובים עם השיר הכי טוב – אני לא אעשה את זה, כי אני רוצה לתת למדינה שלי רק את מה שהכי הכי טוב, אז זה תלוי בהרבה גורמים. אני עושה את המחקרים שלי ואני באמת צריכה עוד לחשוב על זה, זה קרה לא מזמן".

קירל, רק בת 21, התפרסמה כבר לפני שבע שנים כשהוציאה את הסינגל הראשון "מדברים". מאז שחררה להיטים נוספים כמו: "פאוץ'", "מיליון דולר", "יהלומים", "טרילילי טרללה" ועוד… הזמרת המצליחה השתתפה בפסטיגלים בשנים 2019 וב- 2020 ובנוסף, השתתפה בתכנית הטלוויזיה "כפולה" ובסרט הקולנוע "כמעט מפורסמת".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!