חודש לאחר גמר אירוויזיון 2022, איגוד השידור האירופי ממשיך לחשוף את הופעות הגיבוי המוקלטות של כל מדינה. המדינות האחרונות לחשוף את הופעתן הן בלגיה, צרפת, ספרד וגרמניה.

תזכורת: לקראת תחרויות האירוויזיון ב-2021 וב-2022 דרש איגוד האיגוד האירופי מכל מדינה להקליט הופעת גיבוי לתחרות, למקרה ובו משלחות לא יוכלו להופיע פיזית על בימת התחרות או במידה ואחד מהזמרים או האנשים שעל הבמה יידבקו בנגיף הקורונה. בשנה שעברה, לאחר גמר התחרות, חשף איגוד השידור האירופי את כל הופעות הגיבוי של כל המדינות המשתתפות (פרט לאירלנד ובריטניה). השנה, בחר איגוד השידור האירופי לחשוף את ההופעות בהדרגה במהלך השבועיים האחרונים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
הופעות הגיבוי שנחשפו בכתבות הקודמות:

ההופעות הבאות והאחרונות להיחשף הן ההופעות בלגיה שהופיעה כשיר מספר 16 בחצי הגמר השני וצרפת, ספרד וגרמניה שהופיעו כשירים 6, 10 ו-13 בגמר הגדול.

הופעות הגיבוי של שוודיה שהופיעה כשיר מספר 17 בחצי הגמר השני ושל איטליה ובריטניה שהופיעו כשירים 9 ו-22 בגמר הגדול לא עלו בשלב זה לערוץ האירוויזיון ביוטיוב ולא ברור כרגע אם יעלו בהמשך או שגם מדינות אלו בחרו לא לחשוף את הופעות הגיבוי שלהן לתחרות. מדינות אלו מצטרפות להולנד, צ'כיה, מולדובה, נורווגיה, ארמניה, אזרבייג'אן, גאורגיה, אוסטרליה וקפריסין שלא חשפו את הופעתן המוקלטת.

בסך הכל, 12 מדינות מתוך המדינות המשתתפות באירוויזיון 2022 לא חשפו את הופעתן השנה.
בלגיה: ז'רמי מקיאסה – "Miss You"

https://youtu.be/OriGcvsLB7U

צרפת: אלבן וההרכב אהז – "Fulenn"

https://youtu.be/qAmZVnPXZN8

ספרד: צ'אנל- "SloMo"

https://youtu.be/TmRIQ-JSFuE

גרמניה: מאליק האריס – "Rockstars"

https://youtu.be/HLlLMBtoTGU
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!