אנג'לה פריסטרי, נציגת אלבניה באירוויזיון 2021, הכריזה כי היא מעוניינת לחזור לבימת האירוויזיון והפעם לייצג את יוון, ארץ מולדתו של אביה.

אנג'לה פריסטרי (Angela Peristeri), נציגת אלבניה באירוויזיון 2021, התראיינה לתוכנית הטלוויזיה האלבנית "Night with Avlona" (בעברית: "לילה עם אבלונה") ובמהלכה שיתפה בסיפור חייה האישי וגם על חווית האירוויזיון שלה מ-2021.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
פריסטרי, שגדלה באלבניה לאימא אלבנית ואבא ממוצא יווני, ניהלה במהלך השנים קריירה גם אצל השכנה יוון. במהלך האירוויזיון שבו השתתפה, שיתפה בראיון עם האתר "EurovisionFun" על רצונה לייצג בעתיד את יוון באירוויזיון, וכעת פעם נוספת שיתפה הזמרת על הרצון במהלך תוכנית הטלוויזיה: "הייתי מייצגת את יוון כי אני מכירה את התרבות וחייתי בה. למרות שהשיר שלי לאירוויזיון הופק ע"י מלחין יווני, דימיטריס קונטופולוס, הנושא לא נדון – אבל הייתי רוצה לייצג את יוון".

מעבר לכך, לא שיתפה פריסטרי אם נוהלו מגעים עם רשת הטלוויזיה היוונית בדבר ייצוג המדינה או האם מדובר במשאלת לב בלבד.
אלבניה באירוויזיון 2021

הזמרת אנג'לה פריסטרי (Anxhela Peristeri) ייצגה את אלבניה עם שירה "Karma" (בעברית: "קארמה"). אלבניה עלתה לגמר לאחר שסיימה במקום העשירי בחצי הגמר השני עם 112 נקודות, ובגמר הגיעה למקום ה-21 עם 57 נקודות. מדובר בהישג הכי נמוך שאליו הגיעה אליו בכל הגמרים בהם השתתפה, אך יחד עם זאת אלבניה עלתה לגמר בפעם השלישית ברציפות – הישג שלא הגיעה אליו מאז רצף ההעפלות בין השנים 2008-2010.

https://youtu.be/OxniMKVXjqM

מקור: EurovisionFun
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!