מתגברות ההערכות כי בריטניה היא זאת שתארח בשנה הבאה את אירוויזיון 2023. האם התחרות צפויה להתקיים בסקוטלנד, לראשונה מזה 50 שנה? כך עולה מהדיווחים בעיתונות הבריטית.

בהמשך לדיווחים ולהודעה הרשמית שיצאה מטעם איגוד השידור האירופי, בה נאמר כי אוקראינה לא תארח את אירוויזיון 2023, מתגברים הסיכויים שבריטניה היא זאת שתהיה המארחת הרשמית בשנה הבאה.

האם התחרות צפויה לחזור לסקוטלנד, לראשונה אחרי 50 שנה?

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
עפ"י הדיווחים בתקשורת הבריטית ובעיתון "Birmingham Mail", אירוויזיון 2023 צפוי להיערך בעיר גלאזגו (Glasgow) אשר נמצאת בסקוטלנד. העיר גלאזגו היא העיר המאוכלסת ביותר בסקוטלנד, אחד מחבלי הארץ המרכיבים את בריטניה, והיא העיר הרביעית בגודל אוכלוסייתה בבריטניה.

לידיעה אין אישור רשמי אך חרושת השמועות התחילה בשבועות האחרונים בקרב חובבי האירוויזיון שהימרו שאם בריטניה תארח את התחרות האולם המארח יהיה "OVO Hydro", אשר נמצא בגלאזגו. הסיבה הרשמית לספקולציות היא כיוון שבמהלך חודשי אפריל-מאי, החודשים בהם מתחילה להיבנות הבמה והתחרות עצמה מתקיימת, כמעט ולא ייעשה שימוש באולם. למעשה, נכון לכתיבת שורות אלו, ההופעות אשר עתידות להתרחש באולם הן סיבוב ההופעות של מג'יק מייק (Magic Mike) ב-25 באפריל ולאחר מכן הופעתו של הכנר והמלחין אנדרה ריו (André Rieu) אשר תיערך ב-27 במאי – כך שיש חלון זמנים פנוי של חודש ימים, דבר המאפשר את קיום התחרות באולם.
במידה ובריטניה תארח את התחרות בסקוטלנד, זאת תהיה הפעם הראשונה מזה 51 שנה שבה התחרות מתארחת בשטח סקוטלנד. ב-1972 נבחרה בריטניה להיות המארחת של התחרות לאחר שמונקו, שזכתה שנה קודם לכן, לא יכלה לארח את התחרות. באותה שנה בריטניה אירחה את התחרות בעיר הבירה של סקוטלנד, אדינבורו (Edinburgh).

בריטניה באירוויזיון 2022

הזמר סאם ריידר (Sam Ryder) ייצג את בריטניה עם שירו "Space Man" (בעברית: "איש חלל"). בריטניה הגיעה בגמר למקום השני עם 466 נקודות, הישגה הטוב ביותר של בריטניה מאז אירוויזיון 1998. בנוסף, זאת הפעם הראשונה מאז אירוויזיון 2009 שבריטניה מסיימת בטופ עשר והפעם ה-16 שבריטניה מגיעה למקום השני, ובכך שברה את השיא של עצמה.

https://youtu.be/RZ0hqX_92zI

מקורות: Metro, Birmingham Mail, Eurovision Fun.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!