רשת הטלוויזיה הבריטית ערכה פגישה ראשונה ביחד עם ראשי צוות המשלחת הבריטית לתחרות האירוויזיון, מה שמאשר באופן רשמי את השתתפותה באירוויזיון 2023.

רשת הטלוויזיה BBC, דרכה משתתפת בריטניה בתחרות האירוויזיון, מאשרת את השתתפותה באירוויזיון 2023. אתמול נערכה פגישה ראשונה במטה של רשת הטלוויזיה בין אחד מראשי המשלחת הבריטית לאירוויזיון לבין מנהלי רשת הטלוויזיה הבריטית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
את הידיעה הרשמית על הפגישה פרסם בעמוד האינסטגרם שלו לי סמית'ורסט (Lee Smithurst), שמשמש כמפיק סדרות ברשת הטלוויזיה BBC והוא גם אחד מהחברים הבכירים במשלחת הבריטית לאירוויזיון.

הידיעה תפסה בהפתעה מעריצי אירוויזיון בריטים רבים, כיוון שבריטניה ידועה בתור מדינה שמידי שנה לא מנדבת מידע רב לגבי הליך הבחירה שלה לאירוויזיון ומחכה עם הבחירה תמיד עד הרגע האחרון. החדשות גרמו לספקולציות רבות בקרב המעריצים הבריטים בנוגע לתוכן המפגש, שלפי השערות כלל בתוכו דיונים בדבר אפשרות אירוח האירוויזיון ב-2023 במידה ולאוקראינה לא יתאפשר לארח את התחרות בשטחה. בריטניה נחשבת כיום לאחת מהמדינות המובילות לאירוח כיוון שסיימה באירוויזיון 2022 במקום השני וככל הנראה האירוח יוצע לה אם אוקראינה תסרב בסופו של דבר לארח את האירוויזיון.

בריטניה היא המדינה ה-15 שמאשרת באופן רשמי את השתתפותה באירוויזיון 2023 ומצטרפת לאוסטריה, אוקראינה, איטליה, אלבניה, גרמניה, דנמרק, הולנד, ישראל, נורווגיה, ספרד, סן מרינו, פינלנד, קפריסין ושוודיה שאישרו עד כה את השתתפותן בתחרות.
בריטניה באירוויזיון 2022

הזמר סאם ריידר (Sam Ryder) ייצג את בריטניה עם שירו "Space Man" (בעברית: "איש חלל"). בריטניה הגיעה בגמר למקום השני עם 466 נקודות, הישגה הטוב ביותר של בריטניה מאז אירוויזיון 1998. בנוסף, זאת הפעם הראשונה מאז אירוויזיון 2009 שבריטניה מסיימת בטופ עשר והפעם ה-16 שבריטניה מגיעה למקום השני ובכך היא שוברת את השיא של עצמה.

https://youtu.be/RZ0hqX_92zI

מקור: escunited.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-65 של בריטניה באירוויזיון. בריטניה הצטרפה לתחרות ב-1957 וזכתה בה חמש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של בריטניה הייתה באירוויזיון 1997 עם השיר "Love Shine A light" בביצועה של להקת "קתרינה והגלים".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!