רשת הטלוויזיה של מונטנגרו מגיבה לפסילת ההצבעה של צוות השופטים המקומי בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2022.

רשת הטלוויזיה של מונטנגרו (RTCG) היא הבאה בתור להגיב על הודעתו של איגוד השידור האירופי בנוגע לפסילה של שישה צוותי שיפוט בשש מדינות שונות (אזרבייג'אן, גאורגיה, מונטנגרו, פולין, רומניה וסן מרינו). מדובר בשערורייה חסרת תקדים בה לראשונה בתולדות התחרות נפסלו שישה צוותי שיפוט בשל חשד למרמה ו"קניית קולות".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
תגובתה של רשת הטלוויזיה במונטנגרו:

"לנושא אי-הסדרים בהצבעה לכאורה אין קשר למונטנגרו. בעקבות פרסומו של איגוד השידור האירופי על הצבעה בלתי סדירה לכאורה של צוות השיפוט ב- 6 מדינות בתחרות האירוויזיון, אנו רוצים להדגיש שאין לכך שום קשר למונטנגרו. אנו רוצים להדגיש שאלה רק הנחות שאינן מדוייקות ולא מדובר במידע מאומת".

רשת הטלוויזיה אף נותנת כדוגמא את הצבעותיהם של שוודיה, בלגיה ואסטוניה שהעניקו האחת לשנייה כמות נקודות דומה. יחד עם זאת, בנוגע לטענה הזו, איגוד השידור האירופי מסביר שההצבעה של שוודיה, בלגיה ואסטוניה דומות יותר להצבעה הכללית של יתר 15 נקודות השיפוט ולכן לא ניתן להוכיח ששלושת המדינות הללו הפרו את הכללים.

הודעת ההכחשה של מונטנגרו מגיעה לאחר הודעת הכחשה דומה של סן מדינו.
אירוויזיון 2022

אוקראינה הוכרזה כזוכה הגדולה בגמר אירוויזיון 2022. אוקראינה יוצגה בתחרות האירוויזיון האחרונה ע"י להקת קאלוש אורקסטרה (Kalush Orchestra) ושירה "Stefania" (בעברית: "סטפניה"). אוקראינה עלתה לגמר לאחר שסיימה במקום הראשון בחצי הגמר הראשון עם 337 נקודות, ובגמר הגיעה למקום הראשון עם 631 נקודות. זהו ניצחונה השלישי של אוקראינה באירוויזיון, 19 שנה בלבד אחרי שהצטרפה לתחרות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!