רשת הטלוויזיה הפינית מאשרת את השתתפותה של פינלנד באירוויזיון 2023 ומפרסמת פרטים ראשונים לגבי הליך בחירת הנציג לתחרות הבאה.

רשת הטלוויזיה הפינית YLE, דרכה משתתפת פינלנד בתחרות האירוויזיון, מאשרת את השתתפותה באירוויזיון 2023. במקביל, מפרסמת רשת הטלוויזיה כי גם בשנה הבאה ייבחר הנציג הפיני לאירוויזיון דרך קדם האירוויזיון "UMK", המשמש לבחירת נציגי פינלנד לאירוויזיון החל מ- 2012.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אנסי אוטיו (Anssi Autio), מטעמה של רשת הטלוויזיה הפינית, מסר בהצהרה: "המוניטין והפופולאריות של האירוויזיון ושל קדם האירוויזיון הפיני UMK בקרב הקהל וגם בקרב האומנים גדלים משנה לשנה, והעונה הבאה שלנו תהיה גדולה מתמיד! אם אתם מעוניינים להגיש שיר חדש, תתחילו לכתוב אותו מעכשיו".

חלון הגשת השירים לתחרות ייפתח ב-1 בספטמבר 2022 וייסגר ב-5 בספטמבר 2022.

לא נמסרו בשלב זה פרטים נוספים.

פינלנד היא המדינה הרביעית שמאשרת באופן רשמי את השתתפותה באירוויזיון 2023 ומצטרפת לאוקראינה, הולנד וישראל שאישרו השתתפות בתחרות עד כה.
פינלנד באירוויזיון 2022

להקת דה ראסמוס (The Rasmus) ייצגה את פינלנד באירוויזיון האחרון עם שירה "Jezebel" (בעברית: "איזבל"). פינלנד עלתה לגמר לאחר שסיימה במקום השביעי בחצי הגמר השני עם 162 נקודות, ובגמר הגיעה למקום ה- 21 עם 38 נקודות.
אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-56 של פינלנד באירוויזיון. פינלנד הצטרפה לתחרות ב-1961 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2006 לאחר שזכתה במקום הראשון עם השיר "Hard Rock Hallelujah" בביצועה של להקת "לורדי".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!