באיטליה מדווחים ניסיונות פריצה לאתרי ממשלה איטלקיים ולאתר האירוויזיון הרשמי. העומדים מאחורי הניסיונות הם ככל הנראה האקרים פרו-רוסיים.

התקשורת האיטלקית מדווחת כי מספר תקיפות סייבר בוצעו במהלך הימים האחרונים אשר ניסו לפגוע באתרים ממשלתיים של איטליה וגם באתר האירוויזיון הרשמי של האירוויזיון – Eurovision.tv. התקיפות נעשו, ככל הנראה, על ידי פורצים פרו-רוסיים אשר גרמו לשיתוק של מספר אתרי ממשלה איטלקיים למשך כשעה. בין האתרים הנפגעים: משרד ההגנה, הסנאט, המכון הגבוה לבריאות ועוד. משטרת איטליה הוסיפה כי חקירה מתנהלת בנושא.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אחת המטרות העיקריות של אותם האקרים הייתה לשבש את התנהלותה של תחרות האירוויזיון שמתקיימת בטורינו שבאיטליה. ההתקפה על אתר האירוויזיון הרשמי לא צלחה. איגוד השידור האירופי מסרב להתייחס בשלב זה לנושא.

אירוויזיון 2022: תחרות האירוויזיון הקרובה תיערך בטורינו שבאיטליה בתאריכים 10, 12 ו-14 במאי באולם הפאלה-אולימפיקו. איטליה תארח את התחרות לאחר זכייתה באירוויזיון 2021 עם להקת מונסקין ושירם "Zitti e buoni". זאת תהיה הפעם השלישית שבה תארח איטליה את התחרות, לאחר שאירחה אותה ב-1965 בנאפולי וב-1991 בעיר הבירה רומא.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!