נציג גרמניה, מאליק האריס, עלה לבמה לחזרה שנייה עם השיר "Rockstars". הישארו מעודכנים עם כל הדיווחים מטורינו שבאיטליה לקראת האירוויזיון.

מאליק האריס (Malik Harris), נציג גרמניה לאירוויזיון 2022, הוא המתמודד החמישי והאחרון להיום (כזכור, יום חזרות קצר) אשר עולה לחזרה שנייה על בימת האירוויזיון עם השיר "Rockstars".

מאליק לבוש בחולצה אפורה ומתחיל את הביצוע כשהוא מנגן על קלידים ואור צהוב מאיר אותו. הוא מפעיל לופר (שלא נראה כמו הלופר של נטע!) ולאחר מכן הוא מסתובב על הבמה ומנגן על תופים אלקטרוניים. לאחר מכן הוא עובר לקדמת הבמה ומנגן על גיטרה. הבמה נראית כמו חדר חזרות כאשר מאחורי מאליק נראים על הבמה גם תופים, רמקולים, גיטרות חשמליות ופסנתר כנף, הנמצאים על שטיחים ביתיים.

ביצוע סטטי וצנוע יחסית, בקטע הראפ המצלמה מצלמת את מאליק מלמטה ב"וואן-שוט" ללא חיתוכי מצלמה כלל. התאורה מסביבו בעיקר צהובה ועשן מופיע מסביבו. הביצוע הקולי טוב יחסית אך להערכתי ההופעה לא תספיק לגרמניה כדי לצאת מתחתית הטבלה בגמר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנוגרמניה באירוויזיון 2022

"Rockstars" הוא שם השיר שיבוצע ע"י הזמר מאליק האריס (Malik Harris), אשר ייצג את גרמניה בגמר אירוויזיון 2022 שיתקיים ב-14 במאי. השיר נכתב ע"י הזמר עצמו יחד עם מארי קובילקה (Marie Kobylka) ורובין קארו (Robin Karow). זהו שירם הראשון של השלושה אשר מתמודד בתחרות האירוויזיון. השיר מציג שביב של תקווה בזמנים קשים אלה, ומראה לאנשים שכולנו באותה סירה. מאליק מתגעגע לתחושת האושר שהייתה כל כך קלה בעבר ומבין שהימים הטובים נגמרו.

בימים אלה מדורגת גרמניה במקום 25 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2022.

מאליק האריס – מי אתה?

מאליק האריס (Malik Harris) הוא זמר גרמני בן 24 ממוצא אמריקאי בן 24 שמגיע ממשפחה מוזיקלית – סבו היה זמר אופרה, אימו פסנתרנית ואביב מנגן על מספר כלים מוזיקליים. האריס החל את הקריירה המוזיקלית שלו בגיל 13 בביצוע של גרסאות כיסוי לשירים שונים כשהוא מלווה את עצמו בגיטרה. הזמר למד בעצמו לנגן על קלידים ולתפעל מכונת תופים.

הסינגלים הראשונים שהוציא בשנת 2018-2019 הפכו ללהיטים במצעדי ההשמעות ובספוטיפיי. הזמר הוחתם בחברת התקליטים Universal Music Group ב-2019 ולאחר מכן שיחרר את אלבום ה-EP הראשון שלו "Like That Again", אשר בעקבותיו יצא לסיבוב הופעות. ב-2021 שיחרר אלבום נוסף בשם "Anonymous Colonist".

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה-65 של גרמניה באירוויזיון. גרמניה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של גרמניה הייתה באירוויזיון 2010 עם השיר "Satellite" בביצועה של הזמרת לנה מאייר-לנדרוט.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!