כדור הדיסקו שמופיע על הבמה בזמן הביצוע של להקת LPS, אינו בולט כפי שתכננה המשלחת הסלובנית לאירוויזיון 2022, בעקבות תקלות טכניות נוספת מצד ההפקה. 

חברי להקת LPS, נציגי סלובניה לאירוויזיון 2022, ביצעו עד כה שתי חזרות באולם התחרות, אך מסתמן כי הכדור שמונח באמצע הבמה אינו יכול לשמש חלק גדול יותר בהופעה בעקבות תקלות בימתיות. כדור הדיסקו, שעומד במרכז הבמה, לא ממלא את חלל הבמה כפי שהמשלחת הסלובנית תכננה מראש וכעת חברי הלהקה רק עומדים לפניו רוב השיר ולקראת סופו נעמדים במעגל סביבו, כאשר המצלמה מסתובבת סביב הכדור וחברי הלהקה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אתר החדשות הסלובני "Slovensko Novice" מדווח שהמשלחת הסלובנית קיוותה שכדור הדיסקו ירד מהחלק העליון שמעל הבמה באיטיות עד שיגיע למרכז הבמה ויעצור. בנוסף, תוכנן שהשמש הקינטית שעל הבמה, אשר תוכננה להסתובב סביב צירה, תאיר את הכדור וכתוצאה מכך ישתקף האור בכל האולם, אך בפועל זה לא קורה משום שהשמש לא עובדת. 

נזכיר שהמשלחת הסלובנית אינה המשלחת הראשונה שיוצאת נגד ההפקה ומביעה אכזבה מהתנהלותה. ידוע כי התקלות הרבות פגעו גם במשלחת הליטאית שתכננה לעשות שימוש מסיבי בשמש הקינטית שאינה עובדת, ואילו אתמול הזמרת האלבנית אף קראה שלא לצפות בה במהלך התחרות משום שאינה מרוצה מהעבודה של ההפקה.

מקור: Slovensko Novice
סלובניה באירוויזיון 2022

"Disko" (בעברית: "דיסקו") הוא שם השיר שיבוצע ע"י להקת LPS, אשר תייצג את סלובניה כשיר מספר 5 בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2022 שיתקיים ב-10 במאי. השיר נכתב ע"י כל חברי הלהקה יחד עם ג'ייקוב קורושץ' (Jakob Korošec). זהו שירם הראשון של כל היוצרים בתחרות האירוויזיון והוא מבוצע בשפה הסלובנית. השיר עוסק בשברון לב.

בימים אלה מדורגת סלובניה במקום 38 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2022.

להקת LPS – מי אלה?

להקת LPS, או בשמם המלא "Last Pizza Slice" (בעברית: "חתיכת הפיצה האחרונה"), הוקמה בדצמבר 2018. חברי הלהקה הכירו במסגרת לימודיהם בבית הספר היסודי "Celje-Center" שבסלובניה, והתחברו כשלמדו ביחד בחדר המוזיקה של בית הספר. הלהקה מורכבת מחמישה חברים: פיליפ וידושין (Filip Vidušin), גספר הלופיץ' (Gašper Hlupič), מארק סמייה (Mark Semeja), זאלה ולנשק (Zala Valenšek) וז'יגה ז'בישיץ' (Žiga Žvižej).

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה-27 של סלובניה באירוויזיון. סלובניה הצטרפה לתחרות ב-1993 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 1995 ובאירוויזיון 2001 לאחר שסיימה פעמיים במקום השביעי.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!