נציג אזרבייג'אן, נאדיר רוסטמלי, עלה לבמה לחזרה שנייה עם השיר "Fade to Black". הישארו מעודכנים עם כל הדיווחים מטורינו שבאיטליה לקראת האירוויזיון.

נאדיר רוסטמלי (Nadir Rustamli), נציג אזרבייג'אן לאירוויזיון 2022, הוא המתמודד השישי להיום אשר עולה לחזרה שנייה על בימת האירוויזיון עם השיר "Fade to Black".

נאדיר מלווה על הבמה ע"י רקדן דני. על הבמה מוצבות מן מדרגות שמעוצבות כמו יציע באיצטדיון אליהן הזמר מטפס יחד עם הרקדן, לאחר שפותח את ההופעה בישיבה. הרקדן משמש כצל של נאדיר והם עושים במקביל את אותם התנועות. בהמשך גרם המדרגות מתפצל והזמר עומד מול הרקדן. הרבה זוויות צילום מיוחדות. כמו כן, מסך הטלוויזיה מתפצל מספר פעמים, שבהם הוא מציג בחלק העליון של המסך קלוז אפ על עיניו של הזמר ואילו בחלק התחתון רואים את הזמר יושב על גרם המדרגות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לאורך השיר נאדיר והרקדן רוקדים סימולטנית. בדקה האחרונה שהיא השיא של השיר, נאדיר שר באופן מרשים את הקולות הגבוהים. בתום השיר, הרקדן המלווה את נאדיר "נופל" כמה מדרגות באופן אומנותי, כביטוי להשתקפות של הזמר המתנדפת בחשיכה. בסיום השיר הבמה חשוכה כמעט לגמרי.

סדר ההופעה של נאדיר מאתגר, כאשר הוא מופיע מיד לאחר הנציגה הסרבית. עפ"י סוכנויות ההימורים סיכויי העלייה של אזרבייג'אן לגמר גבוליים ולדעתי האישית סדר ההופעות פוגע בשיר. יחד עם זאת, אזכיר כי בכל שנות השתתפותה באירוויזיון אזרבייג'אן פספסה את הגרמה רק פעם אחת (2018).
אזרבייג'אן באירוויזיון 2022

"Fade to Black" (בעברית: "דוהה לשחור") הוא שם השיר שיבוצע ע"י הזמר נאדיר רוסטמלי (Nadir Rustamli) אשר ייצג את אזרבייג'אן כשיר מספר 4 בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2022 שיתקיים ב-14 במאי. השיר נכתב ע"י אנדראס סטון יוהאנסון (Andreas Stone Johansson), שכתב את השיר השוודי לאירוויזיון 2019, אנדרז ורטוב (Anderz Wrethov), שכתב את השירים של אזרבייג'אן באירוויזיון 2009, קפריסין באירוויזיון 2018, שוודיה באירוויזיון 2019 ושוודיה באירוויזיון 2021, תומס סטנגארד (Thomas Stengaard), שכתב את השירים של דנמרק באירוויזיון 2013, גרמניה באירוויזיון 2018 ובאירוויזיון 2019, סן מרינו באירוויזיון 2021 וקפריסין באירוויזיון 2021 וסבסטיאן שוב (Sebastian Schub). השיר יבוצע בשפה האנגלית והוא עוסק באדם שחי בזיכרונות העבר ובעקבות זאת מקריב את עתידו.

בימים אלה מדורגת אזרבייג'אן במקום 28 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2022.
נאדיר רוסטמלי – מי אתה?

נאדיר רוסטמלי (Nadir Rustaml) הוא זמר אזרי בן 22. נאדיר זכה בחודש ינואר האחרון בתוכנית The Voice באזרבייג'אן ושבועיים לאחר זכייתו בחרה בו רשת הטלוויזיה האזרית כנציג לאירוויזיון הקרוב. בתוכנית לווה ע"י המנטור והזמר אלדר (Eldar) שייצג את אזבייג'אן באירוויזיון 2011 וזכה במקום הראשון וגם מלווה את נאדיר במשלחת האזרית.

 

 

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה-14 של אזרבייג'אן באירוויזיון. אזרבייג'אן הצטרפה לתחרות ב-2008 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2011 לאחר שהצמד אל וניקי זכה במקום הראשון עם השיר "Running Scared".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!