איגוד השידור האירופי הודיע ​​שחבר במשלחת הפורטוגלית נמצא חיובי לנגיף הקורונה. זאת לאחר שביצע בדיקת אנטיגן שגרתית בכניסה לאולם PalaOlimpico. 

מארו (Maro), נציגת פורטוגל, היא המתמודדת שסוגרת את יום החזרות של חצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2022 ברגעים אלו ממש. מוקדם יותר היום, איגוד השידור האירופי הודיע ​​שחבר במשלחת הפורטוגלית נמצא חיובי לקורונה לאחר שביצע בדיקת אנטיגן שגרתית בכניסה לאולם האירוויזיון פאלה-אולימפיקו (PalaOlimpico).

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בהצהרה מטעם איגוד השידור האירופי נכתב:

חבר במשלחת הפורטוגלית נמצא חיובי לנגיף הקורונה בזמן שעבר בדיקות אנטיגן שגרתיות באולם PalaOlimpico בטורינו. הוא מרגישים טוב ואינו חש תסמינים. בהתאם לפרוטוקול הבריאות והבטיחות שלנו, הוא ביצע בדיקת PCR נוספת, חזר למלון וכעת ישהה בבידוד שיימשך 7 ימים. נעדכן בהתפתחויות בבוא העת.

על פי פרוטוקול הבריאות והבטיחות הקיים לתחרות האירוויזיון 2022, שאר המשלחת אינן מחויבות להיכנס לבידוד או לסגר, אלא, בהתאם לחוק האיטלקי, מחויבות בעטיית מסכות FFP2 בכל עת הן בתוך המקום והן מחוצה לו.

פורטוגל כאמור ממשיכה בחזרתה כרגיל ברגעים אלו ממש. החזרה אמורה הייתה להתקיים בשעה 16:55, אך נדחתה בשל המצב הבריאותי.

* בשל חיסיון רפואי לא נחשפה זהותו של המאומת בקורונה. ההצהרה מנוסחת בלשון זכר.
פורטוגל באירוויזיון 2022

"Saudade, saudade" (בעברית: "געגועים, געגועים") הוא שם השיר שיבוצע על ידי מארו (Maro), אשר תייצג את פורטוגל כשיר מספר 10 בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2022 שיתקיים ב- 10 במאי. השיר נכתב על ידי הזמרת יחד עם היוצר ג'ון בלנדה (John Blanda) וזהו שירם הראשון של השניים אשר מתמודד בתחרות האירוויזיון. מדובר בשיר אינדי-פופ העוסק במצב רגשי של כמיהה מלנכולית לאדם או לדבר שנעדר..

בימים אלה מדורגת פורטוגל במקום 11 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2022.
אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה-53 של פורטוגל באירוויזיון. פורטוגל הצטרפה לתחרות ב-1964 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2017 לאחר שהזמר סלבדור סובראל זכה במקום הראשון עם השיר "Amar pelos dois".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!