הצמד הנורווגי, סאבוולפר, עלה לבמה לחזרה ראשונה עם השיר "Give That Wolf a Banana". הישארו מעודכנים עם כל הדיווחים מטורינו שבאיטליה לקראת האירוויזיון

Photo: Julia Marie Naglestad, NRK


 

סאבוולפר (Subwoolfer), נציגי נורווגיה, הם המתמודדים הבאים אשר עולים לחזרה על בימת אירוויזיון 2022 עם השיר "Give That Wolf a Banana". ההופעה דומה מאוד לביצוע שאנחנו מכירים מקדם האירוויזיון הנורווגי (MGP). קית' וג'ים, לבושים כזאבים צהובים עם חליפות שחורות, מלווים על ידי שלושה רקדנים הלבושים בתחפושות הצהובות. כל החמישה יחדיו מבצעים את הריקוד המוכר מקדם האירוויזיון וזה נראה מעולה. הדיג'יי, שלבוש כאסטרונאוט, נמצא על פודיום מיועד. הביצוע מסתיים עם זיקוקים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנוhttps://www.tiktok.com/@eurovision/video/7092803453507882246?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7092314196801619457
נורווגיה באירוויזיון 2022

"Give That Wolf a Banana" (בעברית: "תנו לזאב הזה בננה") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הצמד סאבוולפר (Subwoolfer) אשר ייצגו את נורווגיה כשיר מספר 16 בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2022 שיתקיים ב- 10 במאי. השיר נכתב על ידי חברי הצמד שזהותם האמיתים לא ידועה (אך הם מכונים קית' וג'ים). השיר יבוצע בשפה האנגלית והוא מתייחס לסיפור "כיפה אדומה" המפורסם. השיר נולד בזמן מגפת הקורונה ויש המייחסים לו אלגוריה שקוראת לעולם להגן על הפגיעים ביותר כמו המבוגרים (הסבתא) מפני נגיף הקורונה ומתנגדי החיסונים (הזאב).

בימים אלה מדורגת נורווגיה במקום 8 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2022.


 

סאבוולפר – מי אלה?

Photo: Julia Marie Naglestad, NRK

סאבוולפר הם צמד מוזיקלי שהוקם בשנת 2021 כששמם מורכב מצירוף המילים וולף ("זאב") וסאבוופר (רמקול המיועד להשמעת צלילים בתדר נמוך). גולת הכותרת בצמד המדובר היא שזהותם אינה ידועה למרות זאת השניים מכנים את עצמם כ"ג׳ים וקית'" (Jim & Keith). השניים מופיעים כאשר הם לבושים בחולצה לבנה וחליפה שחורה כשהם עוטים מסכה צהובה.

 

 

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה-60 של נורווגיה באירוויזיון. נורווגיה הצטרפה לתחרות ב-1960 וזכתה בה שלוש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של נורווגיה הייתה באירוויזיון 2009 עם השיר "Fairytale" בביצועו של הזמר אלכסנדר ריבאק.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!