מיכאל בן דוד ימריא ביום ראשון לטורינו לאחר שהשב"כ מצא את פתרונות האבטחה הדרושים למרות שביתת משרד החוץ. בכך מבטיח מיכאל בן דוד את הופעתו באירוויזיון 2022. הפרטים המלאים לפניכם.

מיכאל בן דוד. צילום: אבי זייקנר

תאגיד השידור הישראלי מאשר שהמשלחת הישראלית לאירוויזיון 2022 תצא ביום ראשון, 1 במאי, לטורינו לאחר שנמצאו פתרונות האבטחה הדרושים על ידי השב"כ. ההודעה מגיעה לאחר שהודיע התאגיד ב- 12 באפריל כי המשלחת הישראלית לא תוכל לצאת לאיטליה בשל שביתת משרד החוץ. כבר מספר חודשים שבמשרד החוץ הישראלי מתנהלת שביתה של עובדי משרד החוץ עקב תנאי העסקתם, משרד החוץ דואג לטפל בנושאי אבטחה של משלחות ישראליות לחו"ל.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנויממה לאחר פרסום הידיעה הנחה ראש השב"כ את ארגונו לבחון פתרונות נוספים לאבטחת המשלחת הישראלית לאירוויזיון 2022. כעת סוף סוף ניתן לאשר כי הפתרונות נמצאו ומיכאל בן דוד יסע יחד עם יתר חברי המשלחת לטורינו.

התאגיד בתגובה: "הסדרי האבטחה למשלחת הישראלית לאירוויזיון הושלמו. התאגיד מודה לשב"כ על מאמציו לפעול לפיתרון האבטחה על אף הקושי. אנחנו בטוחים שמיכאל בן דוד ייצג את ישראל בכבוד על במת המוסיקה הגדולה בעולם. אריוודרצ'י!"

החזרות הראשונות צפויות להתקיים בטורינו, יחד עם נציגי המדינות השונות, כבר בשבת הקרובה. אנחנו ניהיה כאן כדי לעדכן בכל ההתרחשויות! מיכאל בן דוד ימריא מישראל לטורינו ביום ראשון, וביום שני כבר יקיים את החזרה הראשונה שלו על בימת התחרות. סבב החזרות השני יחל ביום רביעי, 4 במאי, אז נחל בשידורי לייב ביוטיוב בו תוכלו לקבל את כל הידיעות והחדשות מתוך החזרות בשידור חי! עקבו אחרינו ביוטיוב כדי לקבל תזכורת! לחצו כאן!ישראל באירוויזיון 2022

נציג ישראל לאירוויזיון הקרוב, מיכאל בן דוד, נבחר לייצג את ישראל באירוויזיון לאחר שזכה בגמר האקס פקטור בחודש פברואר האחרון. השיר לאירוויזיון "I.M" נבחר בגמר שנערך ב-5 בפברואר ולפני חודש יצאה הגרסה הרשמי לתחרות. אם הכל יתנהל כשורה, ישראל תשתתף כשיר מספר 2 בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2022 שיתקיים בטורינו, איטליה.

ישראל ממוקמת בשלב זה במקום 36 בטבלאות ההימורים.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה-44 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!