הסקר השנתי של רשת המועדונים של חובבי האירוויזיון ("OGAE Poll 2022") יצא היום לדרכו. שלושת המדינות הראשונות להצביע הן צרפת, סלובניה ויוון.
רשת המועדונים של חובבי האירוויזיון בעולם (OGAE) החלה בעריכת הסקר השנתי בין הסניפים במדינות השונות בו בוחרים חובבי האירוויזיון את המועמד המועדף האישי שלהם לזכייה. זהו אחד מסקרי החובבים הגדולים ביותר שמתארגנים לקראת התחרות ומתקיימים מדי שנה מאז 2007. כל סניף מצביע למתמודדי התחרות לפי שיטת ההצבעה הידועה באירוויזיון. 43 מועדונים, הכוללים בתוכם 3522 חברים, לקחו חלק בשנה שעברה בסקר השנתי הגדול כולל מועדון אוהדי האירוויזיון באוסטרליה וביתר מדינות העולם. התוצאות המלאות של כל המועדונים צפויות להיחשף מאמצע חודש אפריל ועד תחילת חודש מאי, רגע לפני תחילת החזרות לתחרות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
המועדון הראשון לחשוף את נקודותיו הוא המועדון הצרפתי (OGAE France):

המועדון השני לחשוף את נקודותיו הוא המועדון הסלובני (OGAE Slovenia):

המועדון השלישי לחשוף את נקודותיו הוא המועדון היווני (OGAE Greece):

טבלת ניקוד לאחר 3 הצבעות:
תוצאות ההצבעה בשנה שעברה:

ב-2021 ניכרו ההבדלים בין סקר ה-OGAE לבין תוצאות האמת באירוויזיון: איטליה שזכתה באירוויזיון 2021 הגיעה רק למקום השמיני בסקר, ואילו מלטה שדורגה ראשונה בהצבעת החובבים הגיעה באירוויזיון למקום השביעי בלבד. אולם, רוב המדינות שהגיעו למקומות האחרונים בהצבעה אכן לא העפילו לגמר האירוויזיון בסופו של דבר. ישראל דורגה במקום ה-20 בסקר והגיעה לאחר מכן למקום ה-17 באירוויזיון.

כל המעוניין להצטרף למועדון היוקרתי מוזמן לעשות זאת דרך האתר OGAE.co.il או בפנייה לכתובת המייל: [email protected] שם תוכלו לקבל פרטים נוספים על דרכי ההצטרפות, המסיבות השונות ועוד.

אירוויזיון 2022: תחרות האירוויזיון הקרובה תיערך בטורינו שבאיטליה, לאחר זכייתה של איטליה באירוויזיון 2021 עם להקת מונסקין ושירם "Zitti e buoni". זאת תהיה הפעם השלישית שבה תארח איטליה את התחרות, לאחר שאירחה אותה ב-1965 בנאפולי וב-1991 בעיר הבירה רומא.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!