לצפייה: פורטוגל תערוך הערב בשעה 23:00 את קדם האירוויזיון לבחירת הנציג הפורטוגזי לאירוויזיון 2022. לפניכם קישור לצפייה בשידור.

בדומה לשנים קודמות, גם השנה תבחר פורטוגל את שירה לתחרות האירוויזיון דרך הפסטיבל הוותיק "Festival da Canção", המשמש לבחירת נציגי פורטוגל לתחרות החל מהצטרפותם לאירוויזיון ב- 1964. לרשת הטלוויזיה הפורטוגזית הוגשו השנה יותר מ-600 שירים, מתוכם נבחרו 20 שירים שישתתפו בקדם. המשתתפים חולקו לשני חצאי גמר, ומכל חצי גמר העפילו לגמר חמישה שירים, כך שבגמר הערב ישתתפו בסך הכל 10 שירים.

הזוכה בתחרות ייבחר ע"י שילוב של הצבעת הקהל (50%) והצבעת השופטים (50%). המנצח בקדם ייצג את פורטוגל בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2022 בחודש מאי הקרוב. פילומינה קאוטלה (Filomena Cautela), אחת ממנחות הקדם הערב, הייתה אחת ממנחות האירוויזיון שנערך בפורטוגל ב-2018 ומגישה את הקדם הפורטוגזי מאז 2018.

השידור יחל בשעה 23:00. לצפייה בגמר הפורטוגזי – לחצו כאן!

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
רשימת המשתתפים בקדם הפורטוגזי לפי סדר הופעתם:

 1. Pongo and Tristany – Dégrá.dê
 2. Syro – Ainda nos temos
 3. Milhanas – Corpo de mulher
 4. Inês Homem de Melo – Fome de viagem
 5. Aurea – Why?
 6. Os Quatro e Meia – Amanhã
 7. FF – Como é bom esperar alguém
 8. Diana Castro – Ginger Ale
 9. Maro – Saudade, saudade
 10. Pepperoni Passion – Código 30

!לחצו על שם השיר לצפייה בהופעה מתוך חצי הגמר

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה-53 של פורטוגל באירוויזיון. פורטוגל הצטרפה לאירוויזיון ב-1964 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2017 לאחר שהזמר סלבדור סובראל זכה במקום הראשון עם השיר "Amar pelos dois".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!