סדר השירים לגמר קדם האירוויזיון השוודי, המלודיפסטיבלן, נחשף הבוקר על ידי רשת הטלוויזיה השוודית. 12 אמנים יתחרו בגמר שיערך בשבת הקרובה.

קדם האירוויזיון הגדול באירופה, המלודיפסטיבלן (Melodifestivalen), יגיע לסיומו בשבת הקרובה עם הגמר הגדול! בגמר יתמודדו שמונת המתמודדים שהעפילו ישירות לגמר מארבעת המקצים (שניים מכל מקצה) וארבעת האמנים שהעפילו לגמר מחצי הגמר החמישי (גלגל ההצלה). הגמר יתקיים בפרנדס ארנה (Friends Arena).

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
סדר ההופעה בגמר המלודיפסטיבלן:

 1. Klara Hammarström – Run to the hills
 2. Theoz – Som du vill
 3. Anna Bergendahl – Higher power
 4. John Lundvik – Anglavakt
 5. Tone Sekelius – My way
 6. Anders Bagge– Bigger than the Universe
 7. Robin Bengtsson – Innocent Love
 8. Faith Kakembo – Freedom
 9. Liamoo – Bluffin
 10. Cornelia Jakobs – Hold Me Closer
 11. Cazzi Opeia – I can’t get enough
 12. Medina – In i dimman

הזוכה בגמר המלודיפסטיבלן בשבת הקרובה (12 במרץ) ייצג את שבדיה בתחרות האירוויזיון 2022 בטורינו, איטליה.
את המופעים השנה מגיש הזמר אוסקר סיה (Oscar Zia) שהשתתף בעצמו פעמיים בתחרות והגיע למקום השמיני במלודיפסטיבלן 2014 ולמקום השני במלודיפסטיבלן 2016.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 61 של שוודיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים: 1974, 1984, 1991, 1999, 2012 ו- 2015. הזכייה השוודית האחרונה התרחשה בשנת 2015 עם השיר "Heroes" בביצוע של מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw).הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר


  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!