לצפייה: הערב יוצא לדרכו קדם האירוויזיון הפורטוגזי עם חצי הגמר הראשון. 10 משתתפים יתמודדו על חמשת המקומות הראשונים בגמר. לפניכם קישור לצפייה בשידור.

בדומה לשנים קודמות, גם השנה תבחר פורטוגל את שירה לתחרות האירוויזיון דרך הפסטיבל הוותיק "Festival da Canção" (בעברית: "פסטיבל השירים"), המשמש לבחירת נציגי פורטוגל לתחרות החל מהצטרפותם לאירוויזיון ב- 1964.

לרשת הטלוויזיה הפורטוגזית הוגשו יותר מ- 600 שירים, מתוכם נבחרו 20 שירים שישתתפו בקדם. המשתתפים חולקו לשני חצאי גמר, ומכל חצי גמר יעפילו לגמר חמישה שירים, כך שבגמר ישתתפו בסך הכל 10 שירים. העולים לגמר ייבחרו ע"י שילוב של הצבעת הקהל (50%) והצבעת השופטים (50%).

השידור יחל בשעה 23:00. לצפייה בחצי הגמר הפורטוגזי הראשון – לחצו כאן!

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
במהלך הערב צפויה להופיע להקת דה בלאק ממבה (The Black Mamba) שייצגו את פורטוגל באירוויזיון 2021 עם השיר "Love Is On My Side".

השירים המשתתפים בחצי הגמר הראשון – 5 במרץ:

לחצו על שם השיר להאזנה!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 53 של פורטוגל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 2017 עם השיר "Amar pelos dois" בביצוע של הזמר סלבדור סובראל (Salvador Sobral).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!