לאחר השמועות על פרישה, הדרמה על צירוף כותבי השיר למשלחת כתנאי ליצירת הגרסה החדשה לשיר וההימורים שלא מנבאים לישראל טובות – מיכאל בן דוד הצטלם אתמול לקליפ של שיר האירוויזיון שלו "I.M".

מיכאל בן דוד. צילום: מור צידון

מיכאל בן דוד, שנבחר לייצג את ישראל בגמר ה"אקס פקטור לאירוויזיון" עם השיר "I.M", צילם אתמול את הקליפ לשיר האירוויזיון שלו. זאת לאחר הפרסום של רן בוקר, כתב לענייני תרבות ובידור באתר החדשות YNET, כי בן דוד שוקל לפרוש מתחרות האירוויזיון בשל התנהלות לא מקצועית בהכנות לקראת התחרות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנומיכאל מאיים לפרוש?

בראיונות למספר גופי תקשורת שנערכו אתמול בסט הצילומים עם מיכאל בן דוד, הגיב הזמר:

"קראתי מלא כתבות 'מיכאל מאיים לפרוש'. מי שמי לאיים? אני אאיים? צוציק מהסופר. על מעמד כזה מטורף שהמון זמרים חולמים להגיע אליו? הכל בסדר, הולך להיות קליפ מטורף. כן נורא נורא חשוב לי שהכל יהיה בצורה מקצועית ואני כן מצפה מכולם להיות כאלה והולך להיות מדהים כי יש לי צוות חלומות". (מתוך הראיון שערך עם mako מוזיקה).גרסה חדשה לשיר?

יממה לאחר הפרסומים על פרישתו התחוללה דרמה נוספת והמשיכו להדהד הדיווחים על האפשרות שבן דוד יוותר על הזכות להתמודד על הבמה הגדולה בעולם. רן בוקר פרסם שהמחלוקת העיקרית שהסתמנה בשלב זה היא דרישתם של יוצרי השיר "I.M" לנסוע לטורינו כחלק מהמשלחת הישראלית לתחרות. לדברי אותם גורמים, כל עוד לא יוכנסו היוצרים לרשימת החברים במשלחת – הם אינם מוכנים לעבוד על עיבוד חדש לשיר שייצג את ישראל לאירוויזיון.

כזכור, מיד לאחר זכייתו של מיכאל בן דוד ב"אקס פקטור", הבטיח הזמר שתצא גרסה חדשה לשיר. מסתבר שבתאגיד וגם ברשת 13 משוכנעים שעיבוד חדש לשיר יהיה מבורך אך דווקא היוצרים "תוקעים את השיר ואת מיכאל כבני ערובה". מנגד הציעו היוצרים שבמידה ולא יכללו אותם ברשימת החברים במשלחת אז עלויות העיבוד החדש, שעומדות על כמה עשרות אלפי שקלים, ימומנו על ידי התאגיד או רשת – דבר הנוגד את תקנון הגשת השירים.

ב"כאן חדשות" נשאל האם הפרשה הזו השפיעה על עבודתו מול היוצרים, ומיכאל השיב: "הצוות שכתב את השיר זה הדבר הכי טוב שקרה לי. עבדנו לילות כימים ואנחנו ממש חברים. הופעתי בגמר של 'אקס פקטור' כשהם היו מאחוריי בחזרות ועובדים על הכל: איפה אני נושם, איפה המיקרופון עומד… והם הדבר הכי טוב שיכולתי לבקש".

לגבי גרסה חדשה – בעמוד האינסטגרם של היוצרים ניתן היה לראות שהיוצרים המשיכו לעבוד על השיר "I.M" במהלך השבועות האחרונים ולכן ניתן להסיק בבירור שבקרוב תשוחרר גרסה חדשה ועדכנית לשיר.מי ינהל את מיכאל בן דוד?

בניגוד לנציגי אירוויזיון ישראליים אחרים, אשר הועמד עבורם מנהל אישי עם זכייתם בתחרות "הכוכב הבא", מיכאל בן דוד התלונן על כך שלא הועמד לשרותו מנהל אישי שיוכל לטפל בעיניינים הרבים הכרוכים בניהול קריירה של אמן. אך השבוע סוף סוף חתם הזמר הישראלי ב"גאגא בוקינג", שמנוהלת על ידי יואב גרוס ואורן כלפון. בן דוד מצטרף לאמנים מצלחים כמו סטטיק ובן אל, מרגי ואגם בוחבוט שמיוצגים בעל ידי גרוס וכלפון.

מיכאל בן דוד סיפר לנו לאחר הזכייה ב"אקס פקטור" שעבד מאוד קשה כדי לזכות בכרטיס הנכסף לטורינו בחודש מאי. לאחר הזכייה אמר "אני מרגיש עכשיו שיש יותר זמן לעבוד עליו כי היה לנו עד עכשיו זמן מאוד מוגבל, וזה הולך להיות פגז! יש לנו שלושה חודשים ונעשה הכל כדי שזה יהיה מעולה!"

עוד הבטיח הזמר לשחרר גרסה משודרגת לשיר שייצג את ישראל ישראל באירוויזיון לקראת התחרות: "אני בטוח שאנחנו נשב על השיר, נפתח אותו עוד ונעבוד על זה כמו שצריך. יש לנו חודש-חודשיים להכין גרסה שתהיה טובה ומדויקת".

על המקום ה- 37 אליו הגיע באתרי ההימורים, הגיב בראיון ל"מעריב": "נגיע לבמה ונדפוק הופעה. הולכות להיות המון הפתעות והמון המון שינויים. ההופעה הולכת להיות מרסקת ואני עובד נורא נורא קשה כדי להיות נורא מרוכז, כמו שעשיתי בתוכנית ויש למה לצפות".עקבו אחרינו גם באינסטגרם שם תוכלו להתעדכן באופן שוטף על כל החדשות והפרטים!!! לחצו כאן!!!

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!