איגוד השידור האירופי אמנם הדיח את רוסיה ולא יאפשר למדינה להתמודד באירוויזיון 2022 על רקע הפלישה לשטחי אוקראינה. אך סלביה סימונובה היא המתמודדת שהייתה אמורה לייצג את המדינה במידה והייתה משתתפת.

לאחר ההצהרה של איגוד השידור האירופי שרוסיה תיעדר מאירוויזיון 2022 על רקע הפלישה של צבא רוסיה לשטחי אוקראינה, ניתן לחשוף שנציגת המדינה, אם רוסיה הייתה משתתפת באירוויזיון, היא סלביה סימונובה (Slavia Simonova) בת ה- 18. הפרטים נחשפו בעקבות ראיון שנערך עם ארתור גספריאן (Artur Gasparyan), עיתונאי ידוע ברוסיה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
הערוץ Russia 1 בחר בסלביה סימונובה בת ה- 18, זוכת תוכנית כישרונות בערוץ, זמרת בעיקר של מוזיקת ​​ג'אז המתמודדת עם ליקויי ראייה.

כותבי השירים פיליפ קירקורוב ודימטריס קונטופולוס (Philipp Kirkorov & Dimitris Kontopoulos) התנגדו לבחירה בסימונובה, והציעו במקומה את הזמרת והיוצרת קלבה קוקה (Klava Koka), ואמן נוסף ששמו לא נחשף. ההחלטה לבחור בסלביה סימונובה התקבלה מספר ימים לפני הפלישה הרוסית והסיבה לעיכוב בהודעתה הייתה שעד הרגע האחרון התנהל משא ומתן עם קירקורוב וקונטופולוס על מנת שהערוץ Russia 1 יעבוד איתם גם השנה. עם זאת, דעתם של הכותבים שהבחירה בסימונובה לא תביא את התוצאה הרצויה, והתעקשותם על שני האמנים האחרים, הובילה את הצוות להחלטה שלא לשתף פעולה עם רוסיה השנה.

ראוי לציין שהשיר איתו הייתה אמורה סלביה לייצג את רוסיה באירוויזיון 2022 הולחן על ידה והיה מוכן. למעשה, בקרוב מאוד היינו אמורים לקבל את ההכרזות הרשמיות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!