ההצבעה לבחירת נציג גרמניה לאירוויזיון 2022 מתחילה כבר היום! הבוקר החלה ההצבעה המקוונת שתיקח חלק בתוצאות הקדם הסופיות.
הנציג הגרמני לאירוויזיון 2022 ייבחר השנה דרך הקדם "Germany 12 points" ("גרמניה 12 נקודות"). זאת הפעם הראשונה מאז 2019 שגרמניה תערוך קדם לבחירת השיר, לאחר שבשנים 2020-2021 השירים לאירוויזיון נבחרו בבחירה פנימית. שישה שירים צפויים לקחת חלק בקדם שייערך ב- 4 במרץ ותגיש אותו ברברה שונברגר (Barbara Schöneberger) שמגישה מאז 2015 את הניקוד הגרמני באירוויזיון ושימשה גם כמנחת הקדם הגרמני בין השנים 2014-2017 וב-2019.

הזוכה בתחרות צפוי להיקבע ע"י שקלול של הצבעה טלפונית, הצבעה באמצעות SMS והצבעת אונליין דרך אתר הטלוויזיה הגרמנית שנפתחה היום ותיסגר בערב הקדם.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
החל מהשעה 6:00 (שעון ישראל) הבוקר ועד ה-4 במרץ בשעה 21:00 פתוחה למאזיני הרדיו הגרמני ההצבעה המקוונת לקדם האירוויזיון. מאזיני הרדיו יוכלו להצביע עבור השיר שהם רוצים לראות מטעם גרמניה על בימת אירוויזיון 2022 בטורינו, איטליה. הצבעות אלו יהוו 50% מהתוצאה, כאשר 50% הנותרים יגיעו מהצבעה טלפונית והצבעות באמצעות SMS במהלך הקדם.

מאזיני הרדיו יכולים להצביע באתר האינטרנט של תחנות הרדיו השונות, ניתן למצוא את הקישורים כאן. הדוברים הבאים יחשפו את ההצבעות של אזור השידור שלהם במהלך הגמר של "Germany 12 points" ותחנות הרדיו אליהם משתייכים:

Marcus Asmus and Anneli Rienecker (Antenne Brandenburg)
Katja Wunderlich (BAYERN 3)
Malte Janssen (Bremen Vier)
Tobi Kämmerer (hr3)
Sarah von Neuburg and Lars-Christian Karde (MDR Jump)
Elke Wiswedel and Jens Mahrhold (NDR 2)
Daniel Simarro (SR 1)
Constantin Zöller (SWR3)
Jan Malte Andresen (WDR 2)
השירים המתמודדים:

לחצו על שם השיר להאזנה!בין המשתתפים בקדם ניתן למצוא את פליסיה לו (Felicia Lu) שהשתתפה בקדם הגרמני ב- 2017 עם השיר "Dancing On My Own" ולא עברה את הסיבוב הראשון אחרי שסיימה במקום הרביעי.

בשיחה עם "ESC Update", הפודקסט הרשמי של רשת הטלוויזיה הגרמנית, נחשף שהגמר הגדול יערך כ-90 דקות. כמו כן נמסרו פרטים על בחירת השירים מבין 944 ההגשות שנשלחו: חבר שופטים המורכב מארבעה נציגים של תחנות רדיו וראש המשלחת בעצמה בחרו את השירים שיעלו לגמר. האודישנים נערכו במשך יומיים בברלין, 26 אמנים ביצעו את שירם בלייב. 26 השירים נבחרו רק לאחר שהקשיבו לכל 26 הביצועים.
גרמניה באירוויזיון 2021

את גרמניה ייצג באירוויזיון האחרון הזמר ינדריק (Jendrik) אשר נבחר בבחירה פנימית על ידי וועדה וקבוצת מיקוד. באירוויזיון הוא ביצע את השיר "I Don't Feel Hate" (בעברית: "אני לא חש שנאה") שם הגיע בגמר למקום 25 עם 3 נקודות בלבד. זו הפעם החמישית בשש השנים האחרונות שגרמניה מגיעה לאחת משלוש המקומות האחרונים.

אירוויזיון 2022: זו תיהיה ההשתתפות ה- 65 של גרמניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום הראשון – פעמיים בלבד – ב- 1982 וב- 2010.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!