האזינו: ביום שבת תבחר אוסטרליה את נציגה לאירוויזיון 2022. במהלך השבועות האחרונים פורסמו כל שירי הקדם. הפרטים המלאים בכתבה הבאה.

לאחר שנת הפסקה, הנציג האוסטרלי לאירוויזיון 2022 ייבחר השנה דרך הקדם "Eurovision – Australia decides" (אירוויזיון – אוסטרליה מחליטה), המשמש לבחירת הנציגים האוסטרלים לאירוויזיון החל מ-2019.הזוכה בתחרות צפוי להיקבע ע"י שיקלול של הצבעת הקהל (50%) והצבעת השופטים (50%). 

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
רשימת המשתתפים בקדם האוסטרלי:

לחצו על שם השיר להאזנה!
בין המשתתפים בקדם ניתן למצוא מספר שמות מוכרים:

אייזיאה פיירברייס (Isaiah Firebrace): ייצג את אוסטרליה באירוויזיון 2017 עם השיר "Don't come easy" (לא בא בקלות) והגיע למקום התשיעי.

ג'גואר ג'ונז (Jaguar Jonze): השתתפה בקדם האוסטרלי ב-2020 עם השיר "Rabbit hole" (חור הארנב) והגיעה למקום השישי.
אוסטרליה באירוויזיון 2021

הזוכה האחרונה בתחרות הקדם אירוויזיון האוסטרלי שנערך לקראת אירוויזיון 2020 היא הזמרת מונטיין (Montaigne) עם השיר "Don't Break Me". בעקבות ביטול התחרות בשל התפרצות מגפת הקורונה הוחלט להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמרת גם לקראת אירוויזיון 2021, אך בשל מצב מגבלות המגפה לא זכתה הזמרת לבצע על הבמה ברוטרדם את השיר "Technicolour", ולכן השתתפותה הוקלטה מראש.

מונטיין קיבלה את המקום ה- 14 בחצי הגמר כשלמעשה מדובר במיקום הנמוך ביותר שאוסטרליה קיבלה בתחרות.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות השביעית של אוסטרליה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני עם השיר "Sound Of Silence" בביצוע של הזמרת הגדולה Dami Im. בכל 5 שנות השתתפותה באירוויזיון הצליחה אוסטרליה להעפיל לגמר.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!